ВО "Свобода"

ENG

11 грудня 2016
Олег Тягнибок: Необхідно тримати руку на пульсі, коли йдеться про децентралізацію та об'єднання громад
Олег Тягнибок: Необхідно тримати руку на пульсі, коли йдеться про децентралізацію та об'єднання громад

11 грудня 2016 року в Чернівцях свободівці-депутати міської та обласної рад провели річний звіт про свою роботу. Під час звітування був присутній голова партії Олег Тягнибок. Лідер націоналістичного об'єднання окреслив найважливіші завдання для свободівських депутатів на Буковині.

"На сьогодні в Україні є два важливих питання, які стали політичними за характером, - це питання об'єднання територіяльних громад і децентралізація. І необхідно активно брати участь у розробці програми реалізації цих питань в областях. Адже є схема об'єднання районів, міст, сіл, як кажуть, "з-під палиці". І коли люди в майбутньому захочуть від'єднатися від однієї з громад - вони автоматично потраплять у таке собі рабство. Тому "Свобода" як націоналістична опозиція владі повинна завжди пояснювати та стежити за перебігом виборів до об'єднаних територіяльних громад по всій країні. Кожен із наших депутатів має свій напрямок роботи з виборцем, тому важливим завданням є спілкування з людьми та роз'яснення їм нашого орієнтування на роботу з громадами", - наголосив Олег Тягнибок.

"Болючим питанням для українців є децентралізація влади. Дуже часто влада спекулює цим, особливо коли йшлося про вибори на Донбасі. Кожен, хто проти плану децентралізації, - той є ворогом влади. Тому ми повинні чітко відстежувати перебіг просування цього питання на теренах кожної области, щоб у майбутньому ми не мали проблем із системою влади на місцях. Звичайно, "Свобода" - за ідею децентралізації по Україні, але коли процес іде природним шляхом. Тому завданням для нас є моніторинг перебігу цих процесів", - додав лідер націоналістів.

Він також підкреслив, що свободівці боротимуться за продовження мораторію на вивезення необробленої деревини з України та активно домагатимуться накладення мораторію на зростання комунальних тарифів.

"Свобода" працює на благо нації. І ми повинні пильно стежити за проблемами громадян та вирішувати їх не лише на всеукраїнському рівні, а й на місцях", - наголосив Олег Тягнибок.

Прес-служба ВО "Свобода"