ВО "Свобода"

ENG

24 січня 2017
Андрій Ілюк: Ми домоглись того, щоб мораторій на підвищення тарифів за проїзд у громадському транспорті таки ухвалили
Андрій Ілюк: Ми домоглись того, щоб мораторій на підвищення тарифів за проїзд у громадському транспорті таки ухвалили

24 січня 2017 року під час пленарного засідання Чернівецької міськради з ініціятиви голови фракції свободівця Андрія Ілюка було ухвалене рішення про встановлення мораторію на підвищення тарифів за проїзд у громадському транспорті.

"На позаминулій сесії ми дізнались, що вже на черговому засіданні виконкому планують підвищити тарифи на проїзд у громадському транспорті. Тому наша фракція запропонувала встановити заборону на підвищення тарифів на перший квартал 2017 року. Оскільки питання, які стосуються тисяч чернівчан не можна ухвалювати без громадських слухань, економічно обґрунтованих розрахунків та попереднього оприлюднення проєкту рішення про підвищення тарифів", - прокоментував Андрій Ілюк.

"Але, на жаль, міський голова та частина депутатів захищає інтереси не простих чернівчан, а приватних перевізників. Тому рішення вдалось ухвалити не з першої спроби", - додав депутат.

За відповідне рішення проголосували 23 депутати Чернівецької міськради.

"Заборона буде діяти до першого квітня. Це дозволить соціяльно незахищеним верствам населення, яким ледь вистачає грошей на продукти й оплату комунальних послуг, хоча б зекономити на проїзді. Радий, що депутати не піддалися маніпуляціям "мера" Олексія Каспрука і зрозуміли, що наразі треба допомогти людям пережити зиму з високими тарифами на комунпослуги та шаленими цінами на продукти", - зауважив свободівець.

Прес-служба Чернівецької обласної організації ВО "Свобода"