ВО "Свобода"

ENG

4-7 березня 2017
Волонтери "Козацької Варти" знову відправили допомогу на фронт
Волонтери "Козацької Варти" знову відправили допомогу на фронт

З 4 по 7 березня 2017 року волонтери Громадського формування "Козацька Варта" вкотре перебували із волонтерською поїздкою на Донбасі, привізши необхідне для бійців та громадян, які проживають у прифронтовій зоні.

"Зібрали харчі, солодощі для дітей, необхідні речі та засоби особистої гігієни. Тут все для наших побратимів, які захищають нас на східних кордонах держави та людей, які залишилися без харчів. Цього разу окрім бійців відвідаємо і постраждалих від російської агресії мешканців Луганської та Донецької областей", ‒ повідомив свободівець Віктор Личак.

Відправились волонтери на Донбас спільно з районною організацією УСВА.

"За підтримки голови Глибоцької районної адміністрації та колективу, ми відвідали бійців в Луганській та Донецькій областях. Також відвідали НВК "Кримська ЗОШ І-ІІІ ст. ‒ ДНЗ" Луганської області, де передали від волонтерів ВО "Буковина - українському війську" фарбу для потреб школи, дитячі підгузки та харчові суміші для дітей. Протягом поїздки відвідали три медичні заклади на сході України, де лікуються поранені військові та мирні жителі. Для лікарні було передано різні медичні препарати, які збирали в усіх медичних закладах Чернівецької области. Представники лікарень дякують всім хто долучився до збору медикаментів, бо вони дуже потрібні для поранених", ‒ зазначив свободівець-волонтер Ілля Лопуляк.

Крім того, націоналіст подякував усім, хто взяв участь в цій поїздці, а саме: голові Глибоцької РДА Георгію Придію; голові Глибоцької ОТГ Григорію Ванзуряку; начальнику ВУЖКГ Юрію Сорощуку; органам місцевого самоврядування Глибоцького району; начальнику Глибоцького райавтодору Віктору Козачуку; жителям Глибоцького та Кіцманського районів; прихожанам та настоятелю храму Святої Рівноапостольної Княгині Ольги УПЦ КП о. Роману; Глибоцькій ЦРКЛ; Кіцманському волонтерському координаційному центру "Допомога українській армії"; волонтерам ВО "Буковина ‒ українському війську"; добродію Валерію Панциру ‒ фірма "Цар Хліб"; ФГ "Серет" ‒ Василю Микитюку; Пастору церкви адвентистів сьомого дня Василю Жолобчуку.

Прес-служба Чернівецької обласної організації ВО "Свобода"