ВО "Свобода"

ENG

9-10 березня 2017
Чернівецька "Студентська Свобода" відзначила Шевченківські дні
Чернівецька "Студентська Свобода" відзначила Шевченківські дні

9-10 березня 2017 року в Чернівцях відзначали Шевченківські дні. Актив "Студентської Свободи" також вшанував пам'ять Великого Кобзаря покладанням квітів до пам'ятника Шевченкові, декламуванням його поезії та згадкою про головні життєві моменти життя Тараса.

"Дуже приємно було взяти участь у Всеукраїнській акції #ShevchenkoPoetryChalenge, адже важливо знати, що поезія Шевченка ‒ в душі кожного українця", ‒ наголосив активіст "Студентської Свободи" Денис Шутак.

"В історії кожного народу є імена, які він свято береже у своїй пам'яті і з великою любов'ю та повагою передає з покоління в покоління. Є таке ім'я і в нашого народу ‒ Тарас Шевченко. Не було й немає в Україні поета, який був би йому подібний. Не було в неньки України сина, який так ніжно і віддано любив свій народ і так страждав за нього. Саме він зберіг і повернув народу його голос ‒ українську мову. Для кожного з нас ім'я Шевченка є святим", ‒ додав націоналіст.

У рамках акції студенти-націоналісти декламували вірш "Розрита могила" і передали естафету побратимам із міста Кам'янець-Подільського.

"Такими заходами, вшановуванням пам'яти ми залучаємо молодь до рідного, українського слова. Тарас Шевченко ‒ геній, який у своїх поезіях не лише описував життя народу, а й писав пророчі слова, які й до тепер актуальні. Його поезії можна довго розбирати на цитати, його біографією можна захоплюватися роками. Для нас Тарас Шевченко став батьком вкраїнського слова, і наше завдання ‒ передати пам'ять про Великого Кобзаря дітям, внукам та всім майбутнім поколінням. Кожен гідний українець повинен знати пророче слово Шевченка", ‒додав голова "Студентської Свободи" Вадим Карпович.

Прес-служба Чернівецької обласної організації ВО "Свобода"