ВО "Свобода"

ENG

13-14 березня 2017
У Чернівцях вимагають звільнити заарештованих блокувальників торгівлі з ОРДЛО
У Чернівцях вимагають звільнити заарештованих блокувальників торгівлі з ОРДЛО

У ніч із 13 на 14 березня у Чернівцях активні майданівці, учасники московсько-української війни, в тому числі активісти "Свободи", вийшли під адмінбудівлі міста з вимогою звільнити блокувальників.

На вимогу мітингувальників вночі депутати міської ради провели позачергову сесію та ухвалили звернення до керівництва держави з вимогою звільнити учасників блокади торгівлі на крові. Також на 9:00 заплановано позачергове засідання сесії Чернівецької облради.

"Депутати обласної ради також озвучать своє звернення до Президента України, Верховної ради та Кабінету Міністрів щодо негайного звільнення арештованих блокувальників торгівлі з ОРДЛО, недопущення торгівлі на крові з ворогами України та повернення в державну власність енергорозподільчих компаній, зокрема ПАТ ЕК "Чернівціобленерго", більша частина якого після нещодавнього рішення АМКУ належить російським олігархам. Серед вимог обов'язково будуть негайна відставка заступника голови Нацполіції Аброськіна й відставка Авакова", ‒ повідомив заступник голови облради свободівець Віталій Мельничук.

"Українське суспільство дуже болісно реагує на провокативні випади теперішнього керівництва Міністерства внутрішніх справ, СБУ та керівництва держави, тому влада повинна негайно шукати реального діялогу з громадськістю", ‒ наголосив націоналіст.

Прес-служба Чернівецької обласної організації ВО "Свобода"