ВО "Свобода"

ENG

17 березня 2017
У Новоселицькій "Свободі" відбулися зміни керівництва
У Новоселицькій "Свободі" відбулися зміни керівництва

17 березня 2017 року свободівці районної та міської організацій Новоселиці провели звітно-виборчі конференції, де було обрано нове керівництво осередків. Головою районної організації став Іван Попадюк, головою міського осередку ‒ Богдан Яворський.

У свободівській організації Іван Попадюк ‒ з 2004 року. Він був одним із тих, хто допомагав створювати організацію на рівні Чернівецької области. В лютому цього року Іван Попадюк повернувся з московсько-української війни та буде активно долучатися до громадського та політичного життя району та области, ‒ розповів в.о. голови Чернівецької обласної організації ВО "Свобода" Віталій Мельничук. ‒ Активна громадська робота свободівців на рівні Новоселицького району та міста Новоселиці за цей час дала результат. Уже на місцевих виборах 2010 року свободівці увійшли до Новоселицької райради, де проводили активну роботу. 2015 року на місцевих виборах свободівці отримали по місту близько 12% та провели до Новоселицької міськради трьох депутатів. Саме націоналістична фракція є найактивнішою в раді ‒ це я сам добре бачив на прикладі їхнього депутатського звіту в листопаді минулого року".

За словами керівника обласного осередку, також цілком природно, що Новоселицьку міську "Свободу" очолив депутат міськради Богдан Яворський, оскільки він не лише займається активною громадською роботою на своєму виборчому окрузі, він ще й активно допомагає проводити депутатську роботу побратимам по всьому місту та розвивати свободівську організацію на рівні міста та району".

"На даний момент, крім инших справ, свободівці Новоселиці та району ініціюють впорядкування пасажирських перевезень, оскільки місцевий перевізник-монополіст не враховує потреб місцевих громад району", ‒ зазначив Віталій Мельничук.

Прес-служба Чернівецької обласної організації ВО "Свобода"