ВО "Свобода"

ENG

6 квітня 2017
Іван Апостолюк: Зробимо все, щоб новий асфальт більше не знищували
Іван Апостолюк: Зробимо все, щоб новий асфальт більше не знищували

6 квітня 2017 року депутат-свободівець обласної ради Іван Апостолюк разом із заступником начальника служби автомобільних доріг Чернівецької области здійснили виїзд на пошкоджену ділянку дороги Т-26-02 Чернівці‒Заставна для оцінки проблеми та обговорення методів її усунення.

"Характер пошкодження свідчить про те, що воно могло бути завдане тільки механічно, наймовірніше, при виконанні маневру розвороту перевантаженої фури. Верхній шар дорожнього покриття буквально здертий з дороги, тому я наголосив на встановленні контролю за проїздом великогабаритних вантажівок та потребі негайного встановлення знаків, які обмежать вагу транспорту, що буде рухатись цією дорогою", ‒ повідомив Іван Апостолюк.

Також націоналіст додав, що мав розмову з представником ТОВ "ПБС", який пообіцяв якнайшвидше виконати роботи з ліквідації цього пошкодження. Саме це підприємство у 2016 році виконувало середній поточний ремонт та має гарантійні зобов'язання, що стосуються цього відрізку дороги Чернівці‒Заставна. "Для проведення цього ремонту свободівці та громада доклали великих зусиль, і будемо намагатися зробити все, щоб зберегти ремонтовану дорогу в якісному стані. Вже зібрані підписи жителів сіл Заставнівщини з метою встановити знаки заборони проїзду перевантажених вантажівок та фур, які знищують дорожнє покриття", ‒ додав свободівець.

Прес-служба Чернівецької обласної організації ВО "Свобода"