ВО "Свобода"

ENG

10 квітня 2017
У Чернівцях свободівці спільно з об'єднанням "Яворина" презентували творчий конкурс "Мама героя"
У Чернівцях свободівці спільно з об'єднанням "Яворина" презентували творчий конкурс "Мама героя"

10 квітня 2017 року буковинські свободівці спільно із ГО "Яворина" презентували конкурс, присвячений Дню матері, ‒ "Мама героя". На захід було запрошено матерів героїв-добровольців Сашка Коваля та Василя Миханюка.

Голова жіночого об'єднання "Яворина" Марія Мандрик наголосила на тому, що День матері в Україні має неабияке важливе значення. "Мама ‒ це та, хто молиться за свого сина, хто завжди знайде добре слово та прихистить, вона виховує в дітях любов до держави, до рідної землі та народу. Останні три роки доля наших матерів важка, тож ми маємо віддати шану не лише жінці-волонтеру, жінці-воїну, а й тим жінкам, які виховують українських героїв", ‒ додала націоналістка.

На презентації конкурсу також були присутні матері загиблих героїв російсько-української війни Ванда Кошман та Світлана Кондратюк.

"Я не дочекалася його повернення, але знаю, що мій син гідний звання Героя України, бо помер за рідну землю. Для мене він живий і назавжди присутній в моєму серці. Василь пройшов революцію, а коли треба було ‒ пішов на війну", ‒ поділилася думками матір Василя Миханюка, пані Ванда.

Матір молодого героя Сашка Коваля пані Світлана також поділилася спогадами про сина: "Сашко завжди був самостійним. У Хотині, нашому рідному місті, мій син першим організував Майдан, виховував молодь у дусі націоналізму і завжди висловлював власну думку щодо подій у державі. Він сам заробляв, намагався мені допомагати у всьому. З початком війни Сашко впевнено сказав, що йде боротись за цілісність держави, бо це його доля. Не дочекалася я сина побачити живим… Та впевнена, що виховала Сашка так, як треба".

Заступник голови облради Віталій Мельничук повідомив, що об'єднання українок "Яворина" звернулися до обласної ради із проєктом надання безкоштовного житла дітям-сиротам на 2018‒22 роки.

"Фракція ВО "Свобода" підтримає це звернення та готує проєкт рішення на наступну сесію", ‒ зазначив Віталій Мельничук.

Творчий конкурс "Мама героя" триватиме до 1 травня включно. Взяти участь в ньому можуть школярі 9‒11 класів. Найкращі роботи увійдуть до збірника конкурсних творів.

Свої роботи школярі можуть надсилати на поштову адресу: м. Київ, вул. Васильківська, 27, корпус 2, офіс 1 та електрону адресу javoryna.press@gmail.com.

Прес-служба Чернівецької обласної організації ВО "Свобода"