ВО "Свобода"

ENG

27 травня 2017
Віталій Мельничук здобув перемогу в турнірі з шахів серед депутатів облради
Віталій Мельничук здобув перемогу в турнірі з шахів серед депутатів облради

27 травня 2017 року у спорткомплексі "Олімпія", що в Чернівцях, відбулась обласна спартакіяда серед депутатів місцевих рад. Учасники змагалися у командних видах спорту ‒ футбол та волейбол, а також настільній теніс, шахи та шашки.

Заступник голови облради свободівець Віталій Мельничук представляв депутатський корпус від обласної ради в шаховому турнірі, де здобув перше місце при чотирьох перемогах та однієї нічиєї.

Крім того, Віталій Мельничук повідомив результати инших змагань у межах спартакіяди: "Перше командне місце з 236 очками в напруженій боротьбі отримали вижничани, друге місце з відривом у 6 очок дісталося депутатам-спортсменам Кіцманського району. 226 очок і третє загальнокомандне місце у новоселицької команди".

Саме останні перемогли у футбольному турнірі, а вижничани здобули перемогу у волейбольному турнірі. Найкращим тенісистом був представник кіцманської команди.

Обласні змагання завершилися. Попереду, в червні, будуть всеукраїнські змагання, у яких минулого року буковинські депутати-спортсмени посіли 7 командне місце.

Прес-служба Чернівецької обласної організації ВО "Свобода"