ВО "Свобода"

ENG

3 червня 2017
Ярослав Величко: Не дозволимо продавати українську землю на догоду олігархам!
Ярослав Величко: Не дозволимо продавати українську землю на догоду олігархам!

3 червня 2017 року чернівецький осередок профспілки "Студентська Свобода" продовжив збір підписів за продовження дії мораторію на продаж землі сільськогосподарського призначення.

"Влада бариг і корупціонерів намагається забрати в українців найдорожче ‒ землю. Свободівці рішуче виступають проти!"[]/i ‒ наголосив керівник міського осередку "Студентської Свободи" Ярослав Величко.

"Ми рішуче виступаємо за продовження мораторію, необхідно заборонити в Україні торгівлю землею сільськогосподарського призначення. Потрібно надавати її у довгострокове володіння українським громадянам із правом родинного успадкування. І визначати законом підстави припинення такого володіння в разі використання сільськогосподарських земель за нецільовим призначенням або в разі погіршення стану родючости, ‒ зазначив націоналіст. ‒ Землю сільськогосподарського призначення треба правильно використовувати, а для цього необхідно негайно створити Національний земельний банк ‒ тільки він зможе скуповувати приватизовані паї, якщо людина все ж бажає продати свою землю. Але має бути заборона на продаж землі чужоземцям або особам без громадянства".

Свободівець також зазначив, що націоналісти не виступають проти ринку землі, але це має бути ринок землі під нерухомістю, що є приватною власністю, і присадибних земельних ділянок.

"Українська сільськогосподарська продукція за якістю може конкурувати на міжнародному ринку. Цей потенціял потрібно використовувати по максимуму, а не продавати землю за безцінь на догоду олігархам", ‒ наголосив Ярослав Величко.

Прес-служба Чернівецької обласної організації ВО "Свобода"