ВО "Свобода"

ENG

6 червня 2017
Привітання Віталія Мельничука з нагоди Дня журналіста
Привітання Віталія Мельничука з нагоди Дня журналіста

Шановні журналісти! Прийміть щиросердні вітання та найщиріші побажання з нагоди вашого професійного свята ‒ Дня журналіста.

Це свято тих, хто обрав нелегку та надзвичайно відповідальну справу ‒ день за днем першими дізнаватися про найсвіжіші новини, оперативно знайомити з ними населення, створювати об'єктивну картину життя міст, сіл та країни в цілому.

Сучасне суспільство неможливо уявити без інформації та комунікаційних мереж. Тому сьогодні воно, як ніколи, потребує уважного, розважливого погляду на факти, а головне ‒ їхнього неупередженого осмислення та професійного й чесного оприлюднення. Тож ваша місія ‒ стояти на сторожі демократії та свободи слова. І правдиве донесення інформації, яке ви здійснюєте, неможливо переоцінити, адже це є невід'ємною складовою будівництва сучасної української держави.

У день вашого професійного свята бажаємо вам вільного розвитку усіх українських медіа, нових цікавих тем, сміливих проектів та творчого натхнення в досягненні вищих висот на журналістській ниві. А самовіддане служіння обраній справі, щирість думок і щедрість душі хай винагороджується вдячністю та повагою наших співвітчизників, яким ви несете розраду й тепло, допомагаєте долати життєві труднощі, додаєте віри та впевненості в завтрашньому дні.

Віталій Мельничук, голова Чернівецької обласної організації ВО "Свобода".

Прес-служба Чернівецької обласної організації ВО "Свобода"