ВО "Свобода"

ENG

1 червня 2017
"Студентська Свобода" привітала чернівецьких дітей зі святом
"Студентська Свобода" привітала чернівецьких дітей зі святом

1 червня 2017 року з нагоди Дня захисту дітей в Центральному парку ім. Тараса Шевченка активісти "Студентської Свободи" організували свято для сиріт та дітей із особливими потребами.

"Ми маємо пам'ятати, що діти ‒ то наше майбутнє. І як ми виховаємо їх ‒ такою й виросте нація, адже поруч із зовнішнім ворогом існує й внутрішній. Нині тим внутрішнім ворогом є антинародні політики. Через цю владу дітей у нас незабаром може не бути, тож не буде й майбутнього, ‒ наголосив голова обласного осередку "Студентської Свободи" Вадим Карпович. ‒ Ми зобов'язані захищати діток від соціяльних проблем, що чекають на них вже сьогодні. Та найнебезпечнішим для нашого покоління є загроза наркоманії, алкоголізму, тютюнопаління, нав'язування фальшивих чи чужинських цінностей, що спрямовані на прищеплення морального та фізичного занепаду. Наше завдання ‒ залишити нашим дітям чудові умови для розвитку, адже маленькі українці заслуговують на те, аби народитися та жити у країні, в якій пануватиме суспільна справедливість ‒ соціяльна та національна. Відстоюючи сьогодення, ми захищаємо дітей, і будуємо для них гідне майбутнє в Україні", ‒ наголосив свободівець.

Під час заходу малеча скуштувала морозиво, лимонад та солодощі, а найактивніші отримали призи та подарунки за участь у різноманітних конкурсах та забавах.

"Всі діти заслуговують на свято, але, на жаль, не кожна дитина його отримує, і саме тому сьогодні, у Всесвітній день захисту дітей, ми вирішили подарувати хоча б трішки щастя і радості тим, кому цього так не вистачає", ‒ розповіла активістка "Студентської Свободи" Марія Трифан.

Прес-служба Чернівецької обласної організації ВО "Свобода"