ВО "Свобода"

ENG

15 червня 2017
У Чернівцях активістки "Яворини" нагородили учасників конкурсу "Мама героя"
У Чернівцях активістки "Яворини" нагородили учасників конкурсу "Мама героя"

15 червня 2017 року в малій залі Чернівецької міської ради за ініціятиви ГО "Яворина" та обласної "Свободи" було нагороджено переможців конкурсу "Мама героя". Також науковець Марія Мандрик-Мельничук презентувала збірку учнівських творів "Її ім'ям мій освітився світ".

"На наше запрошення відгукнулися учасники всеукраїнського конкурсу учнівських нарисів-есеїв "Мама героя", вчителі, які керували цими проєктами, і матері героїв, про яких діти написали щемливі розповіді", ‒ розповідає організатор заходу Марія Мандрик-Мельничук.

У вступному слові вона звернула увагу на особливу роль матері у вихованні майбутніх захисників Вітчизни, що задало високий духовний рівень заходу.

Захід відвідала очільниця "Яворини" Ірина Сех, оскільки крім вшанування та презентації збірки творів, чернівецький обласний осередок організації мав провести свої установчі збори.

Ірина Сех у своєму виступі зазначила: "Значна кількість робіт, які надійшли на конкурс, ‒ зі східних та південних областей України. Конкурс завершується, але у "яворинок" є ще багато задумів, які можна буде реалізувати і на всеукраїнському рівні, і в областях, враховуючи специфіку організацій".

Усі учасники та вчителі, які допомагали дітям писати твори, від організаторів та меценатів отримали квіти, подарунки та збірку нарисів-есеїв "Її ім'ям мій освітився світ".

Учасники з Чернівецької области Анастасія Гресько, учениця 9-А класу Чернівецької гімназії №5, та Максим Пелехатий, учень 11 класу Чернівецької СШ ОРТ №41 м. Чернівці розділили 3 призове місце. 2 місце виборола Ангеліна Миханюк із с. Рідківці Новоселицького району, яка навчається на 2 курсі Чернівецького медичного коледжу БДМУ. 1 місце здобула Ангеліна Корнійчук, учениця 9 класу Чорнівського НВК Новоселицького району.

"Додаткову позитивну налаштованість та вагомість додала присутність на заході народного депутата від ВО "Свобода" Олександра Марченка ‒ голови ради всеукраїнської громадської організації "Асоціація працівників вищих навчальних закладів І-ІІ рівнів акредитації", який саме цього дня в Чернівцях брав участь у Всеукраїнській нараді Спілки голів обласних рад директорів ВНЗ І‒ІІ рівнів акредитації України, ‒ розповідає Марія Мандрик. ‒ Щира подяка молоді зі "Студентської Свободи", меценатові ЖК "Водограй" Василю Зазуляку та торговельній марці "Гном", які зробили захід насиченим та цікавим".

Наприкінці заходу активісти чернівецького обласного осередку "Яворини" провели свої установчі збори, визначили найближчі плани та обговорили подальші кроки організації на рівні області та України.

Прес-служба Чернівецької обласної організації ВО "Свобода"