ВО "Свобода"

ENG

15 червня 2017
Ірина Сех нагородила переможців конкурсу "Мама Героя" з Чернівецької області
Ірина Сех нагородила переможців конкурсу "Мама Героя" з Чернівецької області

15 червня 2017 року в Чернівцях у приміщенні міської ради відбулось урочисте нагородження переможців та учасників конкурсу творів серед старшокласників "Мама героя", який організувало Всеукраїнське об'єднання українок "Яворина" за підтримки ВО "Свобода". У заході взяли участь голова "Яворини" Ірина Сех, народний депутат від ВО "Свобода" Олександр Марченко, в.о. голови обласної організації ВО "Свобода", заступник голови Чернівецької обласної ради Віталій Мельничук. Ведучою заходу була громадська діячка, науковець Марія Мандрик-Мельничук.

Почесними гостями заходу були героїні конкурсних творів ‒ мами українських героїв-захисників Батьківщини. Їм вручили квіти та сувеніри. А найщиріші привітання лунали на адресу переможців конкурсу та їхніх вчителів-наставників.

"Дуже нелегко було членам журі читати зворушливі твори про українських героїв та їхніх матерів. І можна тільки уявити, як нелегко було записувати ці історії та викладати в своїх роботах нашим конкурсантам. Ми обрали складну тему, але вона знайшла відгук серед школярів. Ми отримали понад півтисячі творів, і думаємо, що в такий спосіб долучилися до прославлення наших воїнів, їхніх родин, матерів, які виховали їх мужніми та жертовними", - зазначила у своєму виступі Ірина Сех.

Вона вручила дипломи та премії переможцям конкурсу. Також було вручено дипломи учасникам конкурсу та подяки вчителям. Загалом у конкурсі взяли участь 28 школярів із Чернівецької області.

У рамках заходу відбулася презентація збірки конкурсних творів школярів Буковини "Її ім'ям мій освітився світ". Усі учасники конкурсу, їхні вчителі та мами Героїв отримали збірку в подарунок.

Прес-служба Чернівецької обласної організації ВО "Свобода"