ВО "Свобода"

ENG

2 липня 2017
Депутати-свободівці Кіцманщини прозвітували перед виборцями за рік діяльности
Депутати-свободівці Кіцманщини прозвітували перед виборцями за рік діяльности

2 липня 2017 року депутати усіх рівнів від ВО "Свобода" Кіцманського району прозвітували перед виборцями за роботу з листопада 2015 року по червень 2017-го та провели прийом громадян.

На звіт депутатів прийшли чимало виборців та гостей району з різними проблемами та питаннями. Найбільше громадяни цікавилися високими тарифами на природний газ, електроенергію, житлово-комунальні послуги та незрозумілі дії влади в цьому напрямку. "Люди переконані, що як і "Чернівцігаз", так і "Чернівціобленерго" просто відверто фальшують показники лічильників, тому у споживачів виникають борги, ‒ пояснює депутат-свободівець Кіцманської райради Ігор Гринюк. ‒ Також громадяни переймалися питанням щодо рубок лісів у район та в цілому в державі, що вже призводило до екологічних катастроф і стихій. Йдеться про кіцманський ліс, через який будувалася об'їзна дорога, адже у місті Кіцмань всі будинки, зведені обабіч дороги, просто руйнуються, а влада ніяк не реагує на цей факт. Поряд з цим питанням ще однією важливою проблемою є поганий експлуатаційний стан більшости доріг району та їхній неповноцінний ремонт, що призводить до псування транспорту та дорожньо-транспортних пригод; питання щодо поганого екологічного, санітарно-гігієнічного стану придорожніх смуг та їхньої засмічености".

Також націоналісти поспілкувалися і з учасниками російсько-української війни, яких турбувало те, що вже влада затримує їм матеріяльну допомогу, яка мала бути виплачена ще до середини травня.

"Зверталися люди і з приводу допомоги із працевлаштуванням, особливо випускників навчальних закладів. Почесні донори крові жалілися з приводу небажання деяких лікарів виписувати їм пільгові ліки тощо. Ми підготуємо і вже наступної сесії подамо відповідні звернення та запити. Однак можемо спрогнозувати, що, ймовірно, будуть відмовки і відписки від більшості відповідачів", ‒ наголосив свободівець Ігор Гринюк.

Прес-служба Чернівецької обласної організації ВО "Свобода"