ВО "Свобода"

ENG

4 липня 2017
Свободівці застерегли голову Путильської РДА від ініціятиви ліквідувати відділ освіти в районі
Свободівці застерегли голову Путильської РДА від ініціятиви ліквідувати відділ освіти в районі

4 липня 2017 року під час чергової сесії Чернівецької облради депутати фракції ВО "Свобода" звернулися до колег щодо недопущення можливої ліквідації в Путильському районі відділу освіти. Також було зазначено, що про недопущення ліквідації відділу освіти вже неодноразово заявляли свободівські депутати Путильщини, зокрема голова райради свободівець Микола Шевчук.

У своєму виступі свободівець Віталій Мельничук наголосив на тому, що дуже часто своєю недержавницькою позицією, непродуманими та необережними діями посадовці та чиновники різних рівнів збурюють громадськість, професійні середовища, колективи.

"Нині на сесії обласної ради ми бачимо збурених освітян области, які відстоюють свої права честь та гідність. На жаль, подібне з освітянами назріває в Путильському районі. До мене звернулися представники освіти з району, які просять не допустити ліквідації відділу освіти. Прокоментувати це розпорядження я запропонував присутньому керівнику Путильської районної адміністрації Миколі Савчуку, який водночас є депутатом обласної ради, але посадовець відмовився коментувати свої дії. Оскільки чиновник районної РДА проігнорував прохання, доведеться готувати офіційні листи до районної, обласної адміністрацій та до Департаменту освіти з вимогою діяти в межах закону, знаходити потрібний компроміс з освітянами та місцевою радою, проводити діялог з людьми і не збурювати професійні та громадські середовища", ‒ заявив націоналіст.

Прес-служба Чернівецької обласної організації ВО "Свобода"