ВО "Свобода"

ENG

12 липня 2017
Чернівецькі активістки "Яворини" та депутати-свободівці взяли опіку над інвалідом I групи Оксаною Попадюк
Чернівецькі активістки "Яворини" та депутати-свободівці взяли опіку над інвалідом I групи Оксаною Попадюк

12 липня 2017 року Марія Мандрик-Мельничук разом зі свободівськими депутатами Вижницької ОТГ Іллею Стринадком та Олександром Марковським відвідала родину Оксани Попадюк у с. Виженка. Поезія, живопис, ІТ-технології, робота з інтернет-ресурсами, постійна праця над собою ‒ вольові зусилля дівчини роблять неможливе можливим.

Бажання жити і творити у цієї 31-річної дівчини вистачає на сотню активних повносправних людей. З ініціативи громадської активістки ГО українок "Яворина" Марії Мандрик-Мельничук, яка взяла до серця біду цієї багатогранної творчої особистости, місцеві свободівські будуть опікуватися та підтримувати родину Оксани Попадюк.

З розповіді талановитої дівчини, вона потребувала акумуляторів для свого електричного візка ціною в 3500 грн, тому змушена була узяти позику в банку. З ініціятиви громадської активістки ГО українок "Яворина" Марії Мандрик-Мельничук за участі депутатів від ВО "Свобода" у місцевій раді відбулася зустріч з міським головою Олексієм Чепелем, де ухвалили рішення надати ці кошти Оксані у вигляді матеріяльної допомоги. Стосовно ще однієї потреби дівчини ‒ отримання очікуваної путівки на відпочинок до профільного санаторію ‒ націоналісти будуть вирішувати разом із депутатами-свободівцями обласної ради на рівні Департаменту соціяльного захисту ЧОДА.

"Ми часто відчуваємо втрату натхнення, фізичних сил або ж чергове розчарування, недооцінюючи при цьому справжню цінність життя, можливість споглядати цей світ, відчувати усім своїм єством його барви. Так втрачає свій сенс людське буття… Ніколи не зустрічала людини, яка б так тонко і спрагло відчувала кожну прожиту мить, кожен схід сонця, мелодію струмка біля рідної хати. Нестримному оптимізму та бажанню змінювати щодня власне життя, яке випромінює Оксана, можна лише позаздрити. Поряд із нею розумієш усю нікчемність тих, хто штучно обмежує себе власним страхом, лінню, байдужістю", ‒ поділилась враженнями від спілкування з Оксаною Попадюк Марія Мандрик-Мельничук.

Прес-служба Чернівецької обласної організації ВО "Свобода"