ВО "Свобода"

ENG

17 липня 2017
У Чернівцях "Студентська Свобода" облаштує Центр допомоги студентам
У Чернівцях "Студентська Свобода" облаштує Центр допомоги студентам

З ініціятиви "Студентської Свободи" вже з осені в Чернівцях буде створено Центр допомоги студентам. Про це розповів заступник голови Чернівецького обласного осередку профспілки "Студентська Свобода" Денис Шутак.

"Кожен студент зможе звернутися до нас по юридичну допомогу. Нині склалась така ситуація, що немає належного органу і механізму протидії корупції в університетах. Профспілкові організації вишів, як правило, залежні від ректорату і намагаються зберігати дружні стосунки з адміністрацією університету, при цьому вся робота таких організацій зводиться до банального збирання коштів на якісь окремі святкові події. Водночас питання корупції у вишах лишається актуальним і "Студентська Свобода" як незалежна профспілка студентів з осені розпочне роботу Центру допомоги студентам.

Кожен студент, який зіштовхнувся з протиправними чи корупційними діями в своєму навчальному закладі, зможе звернутися до нас, отримати безкоштовно юридичну підтримку та консультацію для подальшого розв'язання проблеми", ‒ розповів заступник голови Чернівецького обласного осередку профспілки "Студентська Свобода" Денис Шутак.хї.

Прес-служба Чернівецької обласної організації ВО "Свобода"