ВО "Свобода"

ENG

14 серпня 2017
Віталій Мельничук: Чернівчани проти продажу землі та готові протестувати проти підвищення тарифів
Віталій Мельничук: Чернівчани проти продажу землі та готові протестувати проти підвищення тарифів

У серпні чернівецькі свободівці відновили спілкування з наметів із мешканцями Чернівців не лише на Центральній площі міста, але й у мікрорайонах. Щоб краще донести інформацію про ідеї та діяльність ВО "Свобода" на рівні України, области та міста необхідно бути ближче до людей в місцях їхнього проживання та перебування. Інформаційний намет цими днями виставляли біля обласної лікарні, неподалік греко-католицького храму по вул. Руській, свободівські активісти також спілкувалися з містянами на Центральній площі та біля православної церкви Параскеви УПЦ КП.

"Сам особисто як депутат обласної ради разом із активістами долучився до інформування про діяльність свободівської організації в місті та області. Спілкування з місцевими мешканцями біля наметів підтверджує обурення людей щодо підняття тарифів на комунальні послуги, вони висловлюють готовність виходити на масові акції протесту. Також із тривогою мешканці Чернівців сприймають озвучене керівництвом країни бажання допустити вільний продаж у землі сільськогосподарського призначення", ‒ повідомив Віталій Мельничук.

Крім того, містяни активно цікавляться подальшим реформуванням житлово-комунальних служб міста, адже їхня робота часто не витримує жодної критики. Багато скарг людей на жахливий стан доріг, прибудинкових територій, житлового фонду, зокрема й у центральній частині міста.

"Оскільки життя в Україні не поліпшується, а на відкрите спілкування з простими людьми представники політичних сил практично не виходять, то до свободівців люди звертаються з емоційними запитаннями, цікавлячись, чому влада в облцентрі та на місцях не вирішує наявні проблеми. При спілкуванні люди часто запитують про роботу депутатського корпусу в міській та обласній радах, активно цікавляться, як діють свободівські депутати і хочуть з ними частіше спілкуватися. Справді, лише відверте спілкування з людьми дає можливість роз'яснити реальну ситуацію та пояснити що, як і чому.

Місцеві мешканці дуже позитивно сприймають відкрите спілкування зі свободівськими активістами і вітають присутність біля інформаційних наметів місцевих депутатів. Чернівецька обласна організація ВО "Свобода" буде активніше направляти депутатів-свободівців до відкритого спілкування з місцевими мешканцями в громадських приймальнях та інформаційних наметах з тим, щоб мати тісніший контакт з людьми на місцях", ‒ запевнив Віталій Мельничук.

Прес-служба Чернівецької обласної організації ВО "Свобода"