ВО "Свобода"

ENG

18 серпня 2017
"Студентська Свобода" та місцеві мешканці облаштували парк Шиллера для відпочинку
"Студентська Свобода" та місцеві мешканці облаштували парк Шиллера для відпочинку

З ініціятиви "Студентської Свободи" та за підтримки Чернівецької міської організації ВО "Свобода" 18 серпня 2017 року в парку ім. Фрідріха Шиллера було вчергове проведено прибирання. Подібні заходи у місцях відпочинку в Чернівцях для молодіжної організації не новинка. Таке прибирання студенти проводили не вперше, тож ця акція вже є традиційною. Цього разу за доброї волі наших Новоселицьких свободівців, які надали залізні конструкції та бруси, учасники прибирання додатково встановили три лавиці. Будівельні матеріяли для цементно-гравійного розчину надали свободівці за сприяння будівельної кампанії "Водограй".

Учасник прибирання зі "Студентської Свободи" Василь Фостій запевнив, що зробити щось корисне для міста, зокрема й прибрати занедбаний парк, може кожен чернівчанин і це сьогодні підтвердили мешканці, які живуть неподалік.

"Прибираючи навколишню територію, всі учасники отримують моральне задоволення. Крім того, Чернівці будуть мати чисту територію, містяни ‒ чудовий настрій, а їхні діти отримують чудовий приклад", ‒ зауважив учасник прибирання депутат-свободівець обласної ради Іван Апостолюк.

Ще один учасник заходу зі "Студентської Свободи" Богдан Маковійчук, який фактично був натхненником попередніх прибирань та одним з ініціяторів теперішнього, висловив сподівання, що у майбутніх прибираннях візьмуть участь ще більше місцевих мешканців, які живуть неподалік парку та часто відпочивають на його території. Ті, хто не встиг цього зробити сьогодні, мають можливість прийти наступного разу.

У прибиранні парку окрім дорослих взяли участь діти та підлітки з будинків неподалік парку.

Свободівці та представники організації "Студентська Свобода" щиро дякують всім учасниками екологічної акції, що долучились до наведення ладу, допомогли якісно реалізувати прибирання та встановити лавиці, щоб у святкові дні чернівчани з приємністю могли відпочити у парку.

Прес-служба Чернівецької обласної організації ВО "Свобода"