ВО "Свобода"

ENG

24 серпня 2017
Чернівецькі свободівці здійснили автопробіг до Дня Незалежности
Чернівецькі свободівці здійснили автопробіг до Дня Незалежности

На День Незалежности свободівці Буковини організували й провели автопробіг вулицями Чернівців та відвідали могили героїв "Легіону Свободи", які загинули за Україну.

Автоколону вже традиційно формували біля пам'ятника Тарасові Шевченку на Центральній площі Чернівців. Далі колона автомашин із синьо-жовтими, червоно-чорними, свободівськими прапорами та стягами "Студентської Свободи" та "Легіону Свободи" вирушила вулицями міста.

Упродовж автопробігу в Чернівцях та по області учасники робили зупинки для спілкування з містянами, мешканцями територіяльних громад краю. При формуванні маршруту автопробігу було передбачено відвідання могил героїв "Легіону Свободи".

У Чернівцях свободівці відвідали могилу майданівки "Сотні Буковини", бійця "ДУК" Насті Горбачової, могила якої розташована на Алеї героїв на центральному кладовищі Чернівців. Затим автоколона вирушила до Рідківців Новоселицького району, де на місцевому цвинтарі є могила героя "Легіону Свободи" Василя Миханюка. Поклонившись побратиму, свободівці попрямували до Хотина, де є могила наймолодшого героя "Легіону Свободи" Олександра Коваля.

Своїми враженнями від проведеного автопробігу поділився один з його організаторів, депутат Чернівецької облради від фракції ВО "Свобода" Іван Апостолюк: "Практично кожного року на День Незалежности свободівці Буковини проводять автопробіги, щоби цим додатково підтримати патріотичний дух в серцях мешканців міста та области. Зараз, на четвертому році московсько-української війни, коли за Україну віддали життя тисячі героїв, ми маємо більш глибоко розуміти вагу нашої незалежности, яку такими важкими втратами нам зараз доводиться відстоювати".

"Щоб ми побудували правову Українську соборну самостійну державу, всім громадянам необхідно більш наполегливо працювати над собою, спільно, як під час Майдану, вимагати від влади на всіх рівнях виконання законів та дотримання моральних норм і традицій українського суспільства. Проведенням різного роду заходів, в тому числі й під час святкування державних свят, ми всі разом маємо шанувати нашу незалежність та запалювати цим громаду", ‒ додав іще один учасник автопробігу, сотник "Буковинської сотні" часів Майдану свободівець Іван Попадюк.

Родини героїв у Чернівцях, Рідківцях та Хотині дякували свободівцям за те, що на День Незалежности віддали данину шани їхнім близьким.

Прес-служба Чернівецької обласної організації ВО "Свобода"