ВО "Свобода"

ENG

26 серпня 2017
З ініціятиви волонтера-свободівця близько 100 дітей учасників бойових дій переглянули циркову виставу
З ініціятиви волонтера-свободівця близько 100 дітей учасників бойових дій переглянули циркову виставу

Добру ініціятиву дати можливість дітям з родин учасників московсько-української війни безоплатно продивитися циркову виставу запропонував представникам цирку "Вогні Києва" свободівець, волонтер ГО "Буковинське об'єднання волонтерів" Василь Савчук. Організатори погодилися до Дня Незалежности України надати таку можливість, і 25 серпня близько 100 дітей з батьками взяли участь у захопливій цирковій виставі.

Завдяки волонтерській організації ГО "Буковинське об'єднання волонтерів", місцевим свободівським організаціям, "Легіону Свободи" з районів области та Чернівців на вечірню циркову виставу було запрошено дітей з родин учасників бойових дій на Сході.

Вистава захопила дітей та всіх присутніх з перших хвилин. Радість переповнювала серця юних глядачів, враження від циркової вистави дітей, які не так часто мають можливість брати участь у такого роду заходах, були дуже промовисті та яскраві.

За подаровану діткам казку всьому творчому колективу цирку, адміністраторам та дирекції ініціятор дитячого свята свободівець Василь Савчук висловлює велику вдячність. З цього приводу та з нагоди 26-ї річниці Незалежности України цирковому колективу від ГО "Буковинське об'єднання волонтерів" вручили подяку. За словами Василя Савчука, цю ініціятиву він готовий реалізовувати і далі, пропонуючи представникам різних творчих колективів проводити свої виступи в Чернівцях.

Прес-служба Чернівецької обласної організації ВО "Свобода"