ВО "Свобода"

ENG

2 вересня 2017
За підтримки депутатів-свободівців у Чернівцях відбулася зустріч із олімпійським чемпіоном Сергієм Фесенком
За підтримки депутатів-свободівців у Чернівцях відбулася зустріч із олімпійським чемпіоном Сергієм Фесенком

2 вересня 2017 року Чернівці відвідав олімпійський чемпіон з плавання Сергій Фесенко. Спортсмен зі світовим ім'ям прибув до міста на запрошення головного тренера спортивного клубу з плавання "Еліт" Сергія Ксенникова. Цього дня за підтримки Чернівецької обласної ради, зокрема заступника голови ради свободівця Віталія Мельничука, Сергій Фесенко зустрівся зі спортивною громадськістю міста та области.

"Я та колеги-депутати фракції ВО "Свобода" у Чернівецькій обласній раді за останні півтора роки неодноразово спілкувалися з Сергієм Ксенниковим та підтримували розв'язання невідкладних питань стосовно розвитку юнацького плавання. Тому відразу запропонував на суботу, 2 вересня, організувати відкриту зустріч зі знаним олімпійським чемпіоном з плавання та запросити журналістів", ‒ прокоментував заступник голови обласної ради свободівець Віталій Мельничук.

Захід відвідали чи не всі вихованці "Еліту" та їхні батьки. Сергій Фесенко розповів про себе та сімейну династію плавців. Цікаво було почути, як він почав займатися плаванням, а в 1980 році виборов олімпійську першість. Іменитий спортсмен представив власне бачення розвитку цього виду спорту в Україні та, зокрема, на Буковині.

"Я захоплений красою і самобутністю вашого міста, а ще більше ‒ доброзичливими людьми, ‒ сказав Сергій Фесенко. ‒ Приїхав сюди, бо за останні три роки, після майже тридцятилітнього мовчання, все частіше і гучніше в спортивному оточенні, коли йдеться про плавання, згадують Чернівці. Вражений ентузіазмом та наполегливістю Сергія Ксенникова і його вихованців. Це ви ставленням до спорту, до плавання підносите славу вашого прекрасного міста. Розумію, що для цього ще бракує умов, бо потрібен басейн, який має щонайменше шість доріжок довжиною 25 метрів кожна. А ще краще ‒ два басейни з трибунами Переконаний ‒ з таким серйозним ставленням до справи все це у вас невдовзі буде. Планую поспостерігати за тренуванням, ознайомитися з методикою, яку застосовує в роботі ваш головний тренер. Знаю, що саме за такою методикою свого часу світ отримав чимало багаторазових чемпіонів".

Свободівець Віталій Мельничук проінформував відомого спортсмена та присутніх, що Чернівецька облрада активно працює у напрямку розвитку молодіжного плавання у місті та області.

На підтримку цього, без сумніву, елітного виду спорту, що сприятиме зміцненню здоров'я молоді, депутати й надалі передбачатимуть кошти.

Сергій Фесенко відповів на запитання юних вихованців спортивного клубу "Еліт", їхніх батьків та присутніх медія.

Прес-служба Чернівецької обласної організації ВО "Свобода"