ВО "Свобода"

ENG

17 вересня 2017
Заставнівські свободівці провели зустріч із мешканцями Погорилівки
Заставнівські свободівці провели зустріч із мешканцями Погорилівки

17 вересня 2017 року заставнівські свободівці проводили чергову зустріч в районі, цього разу з жителями села Погорилівка. Інформування про теперішнє бачення суспільно-політичної ситуації в Україні націоналісти доповнили тими напрацюваннями та справами, які завдяки громадській та депутатській роботі свободівцям вже вдалося реалізувати на Заставнівщині.

Через послідовну роботу свободівських депутатів обласної та районної ради з керівництвом Чернівецької обласної та Заставнівської районної служб автомобільних доріг, а також організованому свободівцями громадському впливу (збір підписів місцевих мешканців, участь у перемовинах тощо) вдалося домогтись проведення середньо-поточного ремонту на ділянці дороги Т-26-02 сполученням "Чернівці‒Заставна". Коли ж навесні 2017-го важка техніка почала пошкоджувати покриття на вже зданому в експлуатацію відрізку дороги, то саме депутати-свободівці та громадський вплив змусили підрядника здійснити за власні кошти гарантійний ремонт пошкоджених ділянок. Вже після проведення останнього депутат Чернівецької обласної ради Іван Апостолюк один з перших офіційно озвучив питання, скерувавши відповідне клопотання стосовно встановлення спеціяльних дорожніх знаків про обмеження ваги транспорту, який рухається автодорогою "Чернівці‒Заставна". За короткий термін їх встановили.

"Проблем на рівні области та районів, зокрема й Заставнівського, завжди вистачає. Місцева влада, на жаль, не займається системним моніторингом проблем та створенням механізмів їхнього розв'язання. Для нас же саме наявність активних громадян, які вчасно виявляють проблеми, є запорукою подальшого їх вирішення. Відповідальна позиція державних служб, що мають виконувати ті чи ті роботи, активний громадський вплив, послідовна депутатська робота часто допомагають вирішувати значну частину місцевих проблем. Найважливіше не законсервувати проблеми, а ставити їх у площину вирішення", ‒ каже Іван Апостолюк.

Прес-служба Чернівецької обласної організації ВО "Свобода"