ВО "Свобода"

ENG

6 жовтня 2017
Чернівецька обласна рада відзначила Почесною грамотою організатора Всеукраїнського гандбольного турніру Ігоря Кондратюка
Чернівецька обласна рада відзначила Почесною грамотою організатора Всеукраїнського гандбольного турніру Ігоря Кондратюка

6 жовтня 2017 року в райцентрі Хотин відбулося урочисте відкриття Всеукраїнського гандбольного турніру серед дівчат 2005‒2006 р. н., присвяченого пам'яті бійців з Хотинщини, які загинули в московсько-українській війні. Турнір проводився з ініціятиви ветеранської організації "Легіон Свободи" та підтримки Чернівецької обласної організації ВО "Свобода".

Попри доволі непрості умови гандбол на теренах району розвивається як один з базових видів спорту завдяки ентузіазму та наполегливости тренера Ігоря Кондратюка.

За незначної фінансової підтримки він та його вихованки не лише регулярно беруть участь у всеукраїнських та міжнародних турнірах і чемпіонатах, але й посідають призові місця. Крім цього, тренер-ентузіаст також постійно організовує різні турніри у рідному містечку. Черговим змаганням став Всеукраїнський турнір, присвячений пам'яті Героїв Хотинщини, адже, захищаючи рідну землю від окупантів, на фронті поблизу Маріуполя загинув син Кондратюків, воїн "Легіону "Свободи" 18-річний Сашко Коваль.

"Як заступник голови обласної ради мав честь від її керівництва та депутатського корпусу вручити тренеру Хотинської ДЮСШ Ігорю Кондратюку Почесну грамоту обласної ради за підтримку розвитку гандболу в Чернівецькій області. Команди-учасниці побувають у знаменитій на весь світ Хотинській фортеці, ознайомляться з дивовижною історією козацького краю та древнього міста над Дністром.

Спортивний турнір завершиться, переможці отримають свої кубки, медалі та призи, а для подальшого розвитку гандболу в Чернівецькій області необхідно на рівні обласної, міської та районної виконавчої та представницької влади знаходити можливості підтримки та відновлення цього виду спорту. З цією метою як заступник голови обласної ради буду ініціювати низку заходів задля підтримки розвитку гандболу в Чернівецькій області", ‒ сказав Віталій Мельничук.

Прес-служба Чернівецької обласної організації ВО "Свобода"