ВО "Свобода"

ENG

9 жовтня 2017
Буковинські свободівці підтримали проведення футбольного турніру в пам'ять про Степана Спіжавку
Буковинські свободівці підтримали проведення футбольного турніру в пам'ять про Степана Спіжавку

З ініціятиви вчителів фізичного виховання, наставників футбольних команд Заставнівщини, а також підтримки Заставнівської районної організації ВО "Свобода", допомоги профспілки "Студентська "Свобода" в с. Кострижівка відбувся футбольний турнір пам'яті патріота-свободівця, керівника Заставнівської районної організації ВО "Свобода", депутата обласної ради Степана Спіжавки.

"Степан Спіжавка ‒ знаний в Україні хірург-ортопед, який впродовж життя працював на благо людей на всіх можливих для себе напрямках. Будучи одним з найкращих ортопедів країни, багато добра встиг зробити в царині медицини. Завжди з добрим серцем допомагав своїм пацієнтам у прямому сенсі слова стати на ноги та жити повноцінним життям. Степан Спіжавка був справжнім патріотом, не хотів миритися з життєвою несправедливістю та разом із побратимами-свободівцями своєю громадською позицією, політичною діяльністю завжди стояв на варті прав простих громадян. У минулому скликанні представляв інтереси виборців Заставнівського району в облраді у складі фракції ВО "Свобода". Нам дуже не вистачає дорогого побратима Степана Спіжавки", ‒ розповів про побратима голова Заставнівської районної організації ВО "Свобода", депутат обласної ради Іван Апостолюк.

У футбольному турнірі брали участь чотири команди шкіл Заставнівщини: з Дорошівців, Веренчанки, Василева та Кострижівки. Юні спортсмени показали цікаву гру. Перше місце заслужено виборола команда з Веренчанки, гравці якої отримали в нагороду кубки, м'яч та медалі. Решта команд також отримали футбольні м'ячі, медалі й грамоти.

"Свободівці разом із громадськими організаціями Заставнівщини й надалі підтримуватимуть розвиток спорту в районі. Здоровий спосіб життя та патріотичне виховання дітей та молоді були і є одним з основних напрямків нашої громадської роботи задля здоров'я нації", ‒ запевнив Іван Апостолюк.

Прес-служба Чернівецької обласної організації ВО "Свобода"