ВО "Свобода"

ENG

10 жовтня 2017
У Чернівецькій області свободівці візьмуть участь у виборах до трьох ОТГ в Кіцманському та Новоселицькому районах
У Чернівецькій області свободівці візьмуть участь у виборах до трьох ОТГ в Кіцманському та Новоселицькому районах

У Чернівецькій області на всіх виборчих округах націоналісти висунули кандидатів у депутати Кіцманської міської ради ОТГ з центром у Кіцмані, а також Мамаївської (Кіцманський район) та Магалянської (Новоселицький район) ОТГ. 29 жовтня 2017 року в Україні відбудуться вибори до об'єднаних територіяльних громад. Ці вибори є дуже вагомими для формування оновленої місцевої влади, можливости якісно розвивати територіяльні громади надалі, вирішувати на місцях злободенні проблеми та забезпечувати потреби мешканців. Свободівці по всій Україні активно беруть участь у цих виборчих процесах.

На жаль, процес децентралізації та створення об'єднаних громад триває в дуже непростих умовах. У багатьох випадках через відсутність довіри до центральної влади люди відмовляються підтримувати ці об'єднавчі громадські процеси. Навіть при ймовірному об'єднанні в перспективі, місцеві мешканці, депутати, міські, сільські та селищні голови з великою пересторогою наважуються на перехід до нових умов керування та господарювання. Дуже важливо, щоб керівництво держави відповідально ставилося до підтримки новостворених об'єднаних територіяльних громад, адже в теперішніх складних суспільно-економічних умовах, зокрема й московсько-української війни на Сході України, створювати нові структури надзвичайно складно. До всього, мало часу надано й кандидатам для безпосереднього спілкування зі своїми виборцями. Та, попри складнощі виборів, свободівці активно йдуть до людей, переконують, знайомлять зі своїми програмами та пропозиціями, акцентуючи увагу на тому, що проблеми на місцях можна ефективно вирішувати лише за умови спільних дій влади та громади.

На виборах до міської ради Кіцманської ОТГ свободівський список по праву очолює чинний секретар Кіцманської міської ради Петро Чуприна. У списку є фахівці різних галузей суспільного життя ‒ вчителі, медичні працівники, службовці, підприємці, працівники культури, громадські активісти та учасники бойових дій на Сході України. Маючи актуальну програму захисту українців, а також практичні напрацювання з вдосконалення управлінської роботи міських голів від ВО "Свобода" у Хмельницьку, Івано-Франківську та Тернополі, які разом із професійно підібраними командами на якісному рівні змінюють на краще життя своїх територіяльних громад, буковинські націоналісти-патріоти мають здобути перемогу на прийдешніх виборах.

Прес-служба Чернівецької обласної організації ВО "Свобода"