ВО "Свобода"

ENG

10 жовтня 2017
Турнір з гандболу виграли представниці Хотина, а кубок пам'яти Сашка Коваля вручили киянці
Турнір з гандболу виграли представниці Хотина, а кубок пам'яти Сашка Коваля вручили киянці

Яскравий та насичений безкомпромісною боротьбою гандбольний турнір серед дівчат 2005‒2006 р. н. пам'яти воїнів-героїв Хотинщини, загиблих в АТО, що проходив у Хотині з 6‒8 жовтня, завершився. У напруженій боротьбі у фіналі змагань заслужену перемогу над командою з Києва здобули вихованки Ігоря Кондратюка з Хотинської ДЮСШ.

"Змагання тривали впродовж трьох днів, щодня по дві гри. Як ми й очікували, наша команда перемогла. Дівчата показали змістовну й цікаву гру, ‒ пишається успіхом Ігор Кондратюк. ‒ Вони довели, що гідні виступати в масштабах України. Цьогоріч у грудні буде проходити Чемпіонат України, і нам потрібно готуватися вже відтепер та, звісно, вишукувати для цього кошти".

Третьою були команда з Шостки (Сумська область). Ініціятори турніру ‒ ветерани організації "Легіон Свободи" разом із побратимами з Чернівецької обласної організації ВО "Свобода" не залишили без призів та нагород жодну з команд-учасниць.

Насамперед, під час відкриття турніру за підтримки Хотинської райради командам-учасницям було презентовано книгу журналістки Наталії Брянської "Янголи Букового краю" про життєві долі 72-х бійців-героїв з Чернівецької области, які віддали життя за Україну в московсько-українській війні. Знаково, що на цьому турнірі була присутня й авторка книги. А під час нагородження переможців усім командам та п'ятьом найкращим гравцям турніру від обласної свободівської організації та Всеукраїнської організації українок "Яворина" була вручена збірка учнівських нарисів про матерів наших героїв "Її ім'ям мій освітився світ", яку упорядкувала доктор історичних наук, громадська діячка Марія Мандрик-Мельничук. Збірка видана за сприяння будівельної компанії "Водограй".

Перед врученням нагород та подарунків голова Чернівецької обласної організації ВО "Свобода" Віталій Мельничук від імені всіх свободівців области, ветеранів "Легіону "Свободи", українок ВГО "Яворина" щиро побажав учасникам змагань й надалі не лише яскравих спортивних перемог, але й духовного, національно-патріотичного розвитку та шани до своєї української землі, бійців-героїв, які захищають її на фронтах московсько-української війни. "Вони віддали своє життя за Україну, і всі ми маємо шанувати матерів та батьків наших бійців, у тому числі й героїв з Хотинського району, турнір пам'яти яких сьогодні ми проводимо. Саме подячна шана та постійна підтримка їхніх родин у кожному населеному пункті та у всій державі дасть можливість оздоровити українське суспільство, оновити владу та збудувати правову українську соціяльно-орієнтовану державу", ‒ сказав Віталій Мельничук.

Прес-служба Чернівецької обласної організації ВО "Свобода"