ВО "Свобода"

ENG

24 жовтня 2017
"Свобода" застерігає можновладців від призначення "регіоналів" на керівні посади
"Свобода" застерігає можновладців від призначення "регіоналів" на керівні посади

Буковинські свободівці застерігають громадських активістів від просування на посаду головного лісівника Чернівецької області "регіонала" Віктора Яковця. Заява Чернівецької обласної організації ВО "Свобода".

У Чернівецькій області, як і по всій країні, тривають нездорові процеси повернення до влади тих одіозних постатей "Партії регіонів", які свого часу в Києві та на місцях формували фундамент режиму Януковича у різних галузях народно-господарського комплексу. У зв'язку з загальною тенденцією збереження старої системи уже не є дивним, коли це робиться з подачі представників чинної виконавчої влади. Однак насторожує те, що колишніх активних "регіоналів" почали пропонувати на посади громадські активісти. Ще нещодавно ці самі активісти загалом відкрито висловлювалися проти присутності у владі представників "Партії регіонів", зокрема, проти призначення на посаду начальника Чернівецького обласного управління лісового та мисливського господарства Віктора Яковця.

У ЗМІ за 22 жовтня (bukinfo.com.ua) було опубліковано інформацію щодо вимоги Громадської ради при Чернівецькому обласному управлінні лісового та мисливського господарства зобов'язати голову Чернівецької обласної державної адміністрації Олександра Фищука погодити кандидатуру Віктора Яковця на посаду начальника Чернівецького обласного управління лісового та мисливського господарства, а Державне агентство лісових ресурсів України видати наказ про його призначення.

Свободівці області застерігають громадських активістів, які входять у Громадську раду при Чернівецькому обласному управлінні лісового та мисливського господарства, від подібного відстоювання посади головного лісівника області за Віктором Яковцем та вимагають відповідальнішого ставлення до будь-яких призначень на посади тих, хто скомпрометував себе ганебною співпрацею з режимом Януковича. Призначення таких осіб на посади головних лісівників по областях України може призвести до процесів переведення у концесію державних лісогосподарських підприємств, стосовно недопущення якої відповідний проект рішення та звернення подали на розгляд сесії депутати фракції ВО "Свобода" у Чернівецькій обласній раді. Більше того, у березні 2016 року було оприлюднено звернення громадських активістів до Міністра аграрної політики та продовольства України та Голови Державного агентства лісових ресурсів України (promin.cv.ua ), з якого стає зрозуміло, що Віктор Яковець був одним із найактивніших "регіоналів"-лісівників області, підтримував антимайдан та організовував блокування проїзду буковинських патріотів на Майдан. У цьому зверненні громадські активісти вимагають не призначати Віктора Яковця на посаду начальника Чернівецького обласного управління лісового та мисливського господарства.

Шановні активні представники громадськості, не давайте втягувати себе у сумнівні посадові афери, за яких не лише втрачається повага до важливої місії громадського діяча, але й повертаються на важливі відповідальні посади в центрі та на місцях одіозні постаті режиму Януковича.

Прес-служба Чернівецької обласної організації ВО "Свобода"