ВО "Свобода"

ENG

31 жовтня 2017
На виборах до ради Кіцманської міської ОТГ на Буковині свободівці отримали 10, 6%
На виборах до ради Кіцманської міської ОТГ на Буковині свободівці отримали 10, 6%

Оприлюднено результати виборів до ради Кіцманської міської ОТГ, які відбулися 29 жовтня 2017 року. Згідно з ними Всеукраїнське об'єднання "Свобода" одержало результат у 10, 6% голосів. У загальному підсумку свободівці отримають у Кіцмані три депутатські мандати.

"Виборчі перегони у Кіцмані були непростими. Нам довелося зіштовхнутися зі всілякими перешкоджаннями з боку чинної влади та застосуванням адмінресурсу. Однак, попри це, націоналістам вдалося здобути досить високий результат. Переконаний, що за умови чесних виборів він би був значно вищим", ‒ прокоментував ситуацію лідер буковинських свободівців Віталій Мельничук.

Зауважимо, що на виборах до ради Магальської сільської ОТГ за мажоритарною системою перемогу здобув та став депутатом голова Рідківського осередку ВО "Свобода" Дмитро Кушнірюк. Ще двом свободівським кандидатам до Магальської сільської ради ОТГ для перемоги не вистачило по одному голосу.

На разі свободівці Буковини вже готуються до подальших місцевих виборчих перегонів у Заставнівському та Новоселицькому районах, які відбудуться 24 грудня.

Зазначимо, що загалом, за попередніми підрахунками результатів виборів, до рад окремих територіяльних громад націоналісти отримають депутатські мандати в 13 областях.

Прес-служба Чернівецької обласної організації ВО "Свобода"