ВО "Свобода"

ENG

10 листопада 2017
За наполягання депутата-свободівця створено робочу групу для з'ясування доцільности спорудження на Дністрі міні-ГЕС
За наполягання депутата-свободівця створено робочу групу для з'ясування доцільности спорудження на Дністрі міні-ГЕС

Питання недопущення побудови каскаду міні-ГЕС на річці Дністер знову порушив на першому пленарному засіданні 17-ї сесії Чернівецької обласної ради депутат-свободівець Іван Апостолюк.

Проти спорудження виступають екологи, науковці, громадські активісти, представники територіяльних громад.

"Від подібних непродуманих дій у майбутньому для области, як і для України в цілому, може бути значно більше шкоди, ніж користи", ‒ зазначив Іван Апостолюк. Він звернувся до депутатів із закликом підтримати пропозицію щодо запровадження мораторію на спорудження на Дністрі малих ГЕС.

У зв'язку з тим, що на день засідання сесії ще не було належного обґрунтування, а громадськість краю постійно виступає проти побудови каскаду ГЕС на Дністрі, поки що виносити це питання на розгляд сесії зарано. Голова обласної ради запропонував створити робочу групу з депутатів облради із залученням фахівців, науковців, які нададуть конкретні пропозиції та висновки.

Робочу групу з представників фракцій облради було створено. До неї буде залучено фахівців-екологів, науковців, енергетиків та представників громадськости, які спільно з'ясовуватимуть питання впливу на довкілля можливої побудови каскаду міні-ГЕС на Дністрі.

Прес-служба Чернівецької обласної організації ВО "Свобода"