ВО "Свобода"

ENG

29 листопада 2017
Свободівці Буковини представили кандидатів на виборах у Новоселицькому та Заставнівському районах
Свободівці Буковини представили кандидатів на виборах у Новоселицькому та Заставнівському районах

Наприкінці листопада у місті Новоселиця свободівці провели районну конференцію, на якій проголосували за висунення у всіх 26 виборчих округах кандидатів до ОТГ від ВО "Свобода". Також на конференції висунули керівника районної організації ВО "Свобода" Івана Попадюка кандидатом на голову Новоселицької міської ОТГ.

Свободівці Заставнівської районної організації також провели конференцію стосовно висунення 10 кандидатів до Кострижівської селищної, Вікнянської та Юрковецької сільської ОТГ. Кандидатом на голову Юрковецької сільської ОТГ висунули керівника Заставнівської районної організації, депутата обласної ради Івана Апостолюка.

Персональний склад кандидатів від ВО "Свобода" відображає широкий спектр людей різних професій, серед них: освітяни, інженери, підприємці, спортсмени-тренери, аграрії, будівельники, студенти тощо. Важливо, що кандидати-свободівці йдуть до місцевих мешканців не лише поспілкуватися про різного роду проблеми, але й спільно з громадою знаходять шляхи їх розв'язання. Саме відновлення постійного діялогу місцевої влади та громадян може дати позитивні результати.

Спілкування у громадах Новоселицького та Заставнівського районів для свободівців не припинялося і в період між виборами. Депутат обласної ради Іван Апостолюк, який розвиває Заставнівську районну організацію, систематично проводив депутатські зустрічі та разом із місцевими громадами вирішував їхні проблеми. Мешканці району знають, що у відремонтованій дорозі з Чернівців до Заставни є заслуга депутата-свободівця Івана Апостолюка. Важливою справою є також захист екології Дністра і недопущення побудови на ньому каскаду ГЕС.

Кандидат на голову Новоселицької міської ОТГ Іван Попадюк вже понад 10 років займається громадською роботою, був депутатом Новоселицької районної ради, зараз є членом виконкому міської ради. Більше року Іван Попадюк захищав державу на передовій фронту в Луганській області і вже впродовж року після повернення з АТО активно веде громадську роботу з захисту інтересів учасників московсько-української війни та їхніх сімей. А це означає, що багато різних питань місцевого характеру свободівським кандидатам добре відомі.

Свободівці відкрито йдуть до виборців та при особистих зустрічах із місцевими мешканцями продовжуватимуть інформувати не лише про можливі механізми та способи розв'язання злободенних місцевих проблем, але й тих, які турбують громадян на рівні области та України.

Прес-служба Чернівецької обласної організації ВО "Свобода"