ВО "Свобода"

ENG

5 грудня 2017
Буковинські свободівці долучились до підтримки хотинської команди юних гандболісток на Чемпіонаті України
Буковинські свободівці долучились до підтримки хотинської команди юних гандболісток на Чемпіонаті України

5 грудня 2017 року в місті Хотин розпочалися зональні змагання Чемпіонату України серед дівчат 2005 року народження "Стрімкий м'яч", на участь у який подали заявки юні гандболістки з Кам'янця-Подільського, Ужгорода, Сквири Київської області та Хотина. Змагання за титул кращих юних гандболісток у Хотинській ДЮСШ проходитимуть з 5 по 7 грудня. В урочистостях взяв участь голова Чернівецького обласного комітету ВО "Свобода", заступник голови Чернівецької облради Віталій Мельничук.

Свободівець підкреслив, що завдяки хорошим результатам на инших зональних, а також всеукраїнських змаганнях юних гандболісток ДЮСШ м. Хотина під керівництвом знаного у Чернівецькій області та й в Україні тренера з гандболу Ігоря Кондратюка, Федерація гандболу України вперше за останні роки дозволила проводити зональні змагання Чемпіонату України серед дівчаток саме у Хотині".

"Незважаючи на фінансові та инші труднощі, команда гандболісток Хотина упродовж останніх років утверджується, зростає, стабільно розвивається і є гордістю не лише Хотинщини, але й всієї Чернівецької области. Ми можемо констатувати факт, що хотинські гандболістки є одними з найкращих в Україні, а ми, своєю чергою, знаходимо можливості підтримувати їх на рівні району та області.

Чернівецька обласна організація ВО "Свобода" знову знаходить можливість підтримати хотинських вихованок тренера Ігоря Кондратюка. Крім того, за підсумками цих зональних змагань свободівці та бійці ГО "Легіон Свободи" найкращому гравцю зонального Чемпіонату України серед дівчаток 2005 року "Стрімкий м'яч" в якості додаткового морального стимулу будуть вручати Кубок імені героя російсько-української війни хотинця Олександра Коваля. Це буде знаково, адже саме Сашко Коваль у Хотині та Чернівецькій області ще до початку Революції гідности, активно займався громадською роботою в молодіжному середовищі та на рівні всієї громади, ініціював та реалізовував багато різного роду справ та проєктів.

Щодо вчорашнього матчу, то в результаті напруженої боротьби перемогу здобули господарі ‒ юні гандболістки Хотинської ДЮСШ, успішно перемігши команду суперниць Ужгорода з рахунком 22:10. Для виходу у фінал Чемпіонату України господарі зональних змагань мають ще змагатися з командою з м. Сквири Київської області. Щиро бажаємо хотинській команді юних гандболісток перемоги в цих зональних змаганнях та звитяги у фінальних змаганнях на всеукраїнському рівні.

Прес-служба Чернівецької обласної організації ВО "Свобода"