ВО "Свобода"

ENG

12 грудня 2017
Олег Тягнибок: Децентралізацію в Україні треба було робити, як увесь світ, а не як Гройсман
Олег Тягнибок: Децентралізацію в Україні треба було робити, як увесь світ, а не як Гройсман

Оскільки децентралізацію проводили бездумно ‒ за кілька років можемо мати через це величезні проблеми. Нинішні "реформатори" настільки поспішали зробити цю показуху, що ніхто не думав про наслідки для України та українців. І йдеться не лише про адміністративно-територіальну реформу. У нас в державі всі задекларовані реформи ‒ медична, освітянська, пенсійна, судова, поліційна ‒ виявилися мильною бульбашкою, на яку витрачено величезні кошти. Про це 10 грудня 2017 року заявив лідер Всеукраїнського об'єднання "Свобода" Олег Тягнибок, спілкуючись із громадою Новоселиці Чернівецької області.

Очільник націоналістів відвідав Буковину задля підтримки та представлення кандидатів від ВО "Свобода" до ОТГ Новоселицького та Заставнівського районів, вибори в яких відбудуться 24 грудня. Спілкуючись із місцевими мешканцями, Олег Тягнибок відповів на численні запитання, що стосувалися теми децентралізації.

На його переконання, ідея реформи є правильною, однак не методи її реалізації. Свободівці вважають, що адміністративно-територіальну реформу проводити треба, але цивілізовано ‒ так, як це робить увесь світ, а не як Гройсман ‒ наспіх і заради показухи.

"Адміністративно-територіальна реформа у Польщі тривала 10 років, але там врахували всі нюанси і ризики для людей. Наприклад, чи матиме людина, яка проживає в найвіддаленішому селі, доступ до охорони здоров'я. Чи зможе бабуся з далекого хутора отримати якусь довідку. Як добиратиметься до школи дитина в інше село. Тобто було враховано всі аспекти реформи в інтересах людей. У нас же це було зроблено як завжди ‒на швидку руку й без особливого аналізу", ‒ наголосив очільник політсили.

Прес-служба ВО "Свобода"