ВО "Свобода"

ENG

12 грудня 2017
Свободівці наполягають на забороні підвищення тарифів на комунальні послуги в Чернівцях
Свободівці наполягають на забороні підвищення тарифів на комунальні послуги в Чернівцях

Питання комунальних тарифів на сесіях Чернівецької міської ради впродовж останніх років стали чи не найбільш актуальними. Минулого року навіть було рішення міської ради "Про встановлення з 1 липня 2016 року мораторію на підвищених цін та тарифів для населення на житлово-комунальні послуги в Чернівцях".

Та шалені цифри у платіжках на тлі загального зубожіння чернівчан свідчать про те, що комунальна проблема у Чернівцях лише погіршується. У зв'язку з цим, з відповідною пропозицією щодо порядку денного Андрій Ілюк звернувся до Чернівецького міського голови Олексія Каспрука та на наступній черговій сесії Чернівецької міської ради, яка відбудеться 21 грудня, з ініціятиви фракції ВО "Свобода", міська рада знову має розглядати питання про заборону підвищення тарифів на житлово-комунальні послуги для населення.

За словами депутата-свободівця Андрія Ілюка, в такий скрутний час, коли люди на межі виживання, місцева влада передусім має відповідати за підвищення вартости комунальних послуг.

"Оскільки розрахунки для підняття тарифів подають місцеві комунальні підприємства, влада міста має зробити все можливе, щоб люди змогли пережити цю зиму, ‒ наголосив голова фракції ВО "Свобода" Андрій Ілюк.

Прес-служба Чернівецької обласної організації ВО "Свобода"