ВО "Свобода"

ENG

16 грудня 2017
За підтримки свободівців у райцентрі Заставна на Буковині відбувся дитячий турнір з футболу
За підтримки свободівців у райцентрі Заставна на Буковині відбувся дитячий турнір з футболу

16 грудня 2017 року у спортивному залі ДЮСШ м. Заставна відбувся дитячий турнір з футболу, який юні спортсмени приурочили дню Святого Миколая. Ініціятором цього заходу став викладач фізичного виховання Кострижівської ЗОШ, тренер з футболу Заставнівської ДЮСШ кандидат у депутати до Кострижівської ради ОТГ свободівець Василь Ільчук. Матч серед юних футболістів 2005 року пройшов за підтримки Чернівецької обласної та районної організацій ВО "Свобода", а також особистої участи депутата Чернівецької обласної ради фракції ВО "Свобода" Івана Апостолюка.

За перемогу змагалися команди сіл Дорошівці, Веренчанка, смт Кострижівка та міста Заставна. Окремо у турнірі брали участь дві команди учнів 1 та 2 класів сіл Кострижівка та Веренчанка, для яких організатори дали можливість вперше взяти участь у змаганнях і особистою участю відчути спортивний дух футбольного поєдинку.

У турнірі перемогла команда Заставнівської ДЮСШ, друге місце посіла команда Веренчанської ЗОШ, а третє розділили між собою команди Дорошівецького НВК та Кострижівської ЗОШ. Організатори нагородили команди кубком, м'ячами, медалями, а також всі дітки отримали подарунки від святого Миколая.

Вітаючи щасливих і радісних переможців та всіх учасників з цікавою грою та святом Миколая свободівець Василь Ільчук побажав дітям і далі любити м'яч, займатися спортом і у спортивних залах вчитися перемагати, адже "здорова молодь ‒ це майбутнє нашої держави".

"Всі ви сьогодні молодці, добре грали і потішили нас однією спільною перемогою ‒ перемогою здорового способу життя. А ми, дорослі, і далі будемо вас підтримувати і допомагати, щоб ви займалися футболом та иншими видами спорту", ‒ сказав тренер Василь Ільчук.

Святковий турнір пройшов на високому емоційному піднесенні, діти, батьки, тренери та глядачі отримали великий заряд позитивних емоцій, що ще раз підтвердило потребу системної підтримки національно-патріотичного та спортивного виховання дітей та юнацтва.

Також окрема подяка керівництву Заставнівської ДЮСШ за надання прекрасного залу.

Прес-служба Чернівецької обласної організації ВО "Свобода"