ВО "Свобода"

ENG

17 грудня 2017
У Новоселиці депутати-свободівці відзвітували перед виборцями і закликали земляків підтримати кандидатів-націоналістів
У Новоселиці депутати-свободівці відзвітували перед виборцями і закликали земляків підтримати кандидатів-націоналістів

Депутати-свободівці у Новоселиці біля встановленого у райцентрі намету ВО "Свобода" 17 грудня 2017 року під час спілкування з виборцями звітували за 2 роки своєї депутатської діяльности. Депутат-свободівець Богдан Яворський зазначив, як ще на перших сесіях Новоселицької міської ради він та його однопартійці звертали увагу на необхідність відновлення соціяльної інфраструктури міста, особливо його віддалених мікрорайонів. Обраний до виконкому Новоселицької міської ради свободівець Іван Попадюк активно відстоював ці та инші питання у виконавчому органі Новоселицької міської громади.

Активна депутатська робота свободівців у Новоселиці дала можливість їхнім помічникам та активістам отримати значний досвід громадської роботи. За активної участи свободівців діяльність місцевого органу самоврядування у місті Новоселиця за останні два роки стала значно ефективнішою та дозволила вирішити багато питань, які справді турбують людей. Мешканці райцентру завдяки вирішенню практичних побутових питань переконалися, що депутати від "Свободи" можуть не лише вислуховувати громадян, але й розуміючи суть проблеми часто знаходити можливість ефективного її вирішення. Тож не дивно, що місцеві мешканці активно підтримують свободівських депутатів, поважають їх за реальні справи.

Не були байдужими новоселицькі депутати-свободівці й до створення міської ОТГ, адже бачать у цьому можливість розвинути свій депутатський досвід на територію навколишніх сіл та зреалізувати програму соціяльного захисту громадян. Кандидати-свободівці активно йдуть до людей та переконують їх підтримувати представників ВО "Свобода" на цих місцевих виборах 24 грудня.

Спілкуючись із земляками свободівець Іван Попадюк, який балотується на посаду голови міської ОТГ, сказав: "Закликаю вас, дорогі мої земляки, обов'язково прийти на вибори 24 грудня і ви не помилитесь, якщо проголосуєте за "Свободу".

Прес-служба Чернівецької обласної організації ВО "Свобода"