ВО "Свобода"

ENG

19 грудня 2017
На Миколая чернівецькі свободівці відвідали родини загиблих у війні буковинців та вручили їм подарунки
На Миколая чернівецькі свободівці відвідали родини загиблих у війні буковинців та вручили їм подарунки

19 грудня 2017 року почесну місію Святого Миколая у багатьох буковинських родинах виконали свободівці Чернівецької міської організації та активісти ГО "Студентська Свобода", які привітали зі святом родини загиблих героїв "Легіону Свободи". Зокрема, свободівці запросили до свого офісу сестер героя московсько-української війни Анастасії Горбачової Олену та Анну, доньку героя "Легіону Свободи" Василя Миханюка Ангеліну, де вручили їм подарунки та поспілкувались про буденні справи.

У Хотині свободівці привітали з Миколаєм родину героя московсько-української війни Сашка Коваля ‒ матір Світлана, тата Ігоря та брата Максима. Молодший брат бійця Максимко ще напередодні повідомив, що для захисту мами та України йому необхідна зброя, спершу хоча б іграшкова. Святий Миколай врахував бажання юного захисника і подарував хлопчикові іграшковий автомат, боксерську грушу та рукавички для тренувань, а також цілу торбину солодощів.

Година спілкування з батьками Сашка Коваля та Максимком пролетіла дуже швидко, хоча хотілося побути тут до глибокого вечора ‒ настільки тепла атмосфера панувала серед найрідніших людей, ‒ розповідають свободівці.

Попрощавшись з родиною, благодійники традиційно відвідали могилу героя московсько-української війни Сашка Коваля, де поклали квіти та солодощі.

Підтримка родин загиблих бійців у війні на Донбасі для свободівців дуже важлива, адже родини втратили не лише захисників України та найрідніших серцю людей, але й своїх годувальників. Саме тому свободівці тримають на постійному контролі життєвий побут родин Анастасії Горбачової, Василя Миханюка, Віталія Крутофіста та Сашка Коваля.

За дорученням святого Миколая свободівці мали вчора ще зустрічі у сімейному дитячому будинку родини Кушнірів у Чернівцях, де також порадували дітей своїм візитом та подарунками.

Прес-служба Чернівецької обласної організації ВО "Свобода"