ВО "Свобода"

ENG

20 грудня 2017
Заступник очільника Хмельницького свободівець Андрій Бондаренко розповів чернівчанами рецепти муніципального успіху
Заступник очільника Хмельницького свободівець Андрій Бондаренко розповів чернівчанами рецепти муніципального успіху

20 грудня 2017 року у Чернівцях заступник Хмельницького міського голови свободівець Андрій Бондаренко розповів, як вдається владі Хмельницького втілювати успішні зміни в обласному центрі.

Андрій Бондаренко, який з великою повагою і любов'ю говорив про перлину буковинського краю ‒ Чернівці, намагався не порівнювати методи керівництва влади обох міст і не давати оцінку, він просто розповів, як можна навести лад у місті, коли думати не про власні інтереси, а про потреби людей. Місцеві націоналісти визнали, що важко лишатись прихильником чернівецької влади, коли усі два роки після місцевих виборів панує хаос у роботі міської ради, її очільник поринув у безкінечні протистояння зі всіма, а на порядку денному сесій часто розглядають питання "договорняків", дерибану землі та корупційних схем на догоду тим чи тим місцевим олігархам.

"Андрій Бондаренко надзвичайно порядний та відповідальний політик та фахівець. Разом із командою свободівців-однодумців під керівництвом міського голови Хмельницького Олександра Симчишина вони зуміли багато зробити у місті та завоювати справжню довіру місцевих мешканців", ‒ зазначив з приводу позитивного хмельницького досвіду керівник Чернівецьких свободівців Віталій Мельничук.

"Чернівці ‒ дуже красиве місто з багатою архітектурною спадщиною, воно більш розвинуте, ніж Хмельницький, який тривалий час мав і ще має славу міста-ринку. Цей стереотип наша влада поступово руйнує і все робить для того, щоб вдихнути нове життя у місто. Втілювати плани у життя нам допомагає спільність інтересів і єдність усіх сторін", ‒ розповів рецепт успіху Андрій Бондаренко.

Прес-служба Чернівецької обласної організації ВО "Свобода"