ВО "Свобода"

ENG

29 грудня 2017
На виборах 24 грудня представників Буковинської "Свободи" обрали депутатами
На виборах 24 грудня представників Буковинської "Свободи" обрали депутатами

За результатами виборів об'єднаних територіальних громад 24 грудня 2017 року на Буковині троє свободівців здобули депутатські мандати.

Так, на виборах до Новоселицької міської ОТГ ВО "Свобода" подолала п'ятивідсотковий бар'єр і двоє свободівців ‒ ван Попадюк та Богдан Яворський ‒ стали депутатами.

Такий вибір людей ‒ невипадковий. Зокрема, депутат - свободівець райради Іван Попадюк пройшов київський Майдан. Був обраний сотником "Буковинської сотні", якою керував у найтяжчі дні смертельних протистоянь. Із липня 2014 року по жовтень 2015 року служив в українській армії, брав участь у російсько-українській війні, учасник бойових дій. Після повернення до мирного життя активно відстоював громадські інтереси ветеранів війни та їхніх сімей, підприємців, соціально незахищених та малозабезпечених громадян. У Новоселиці його добре знають і як депутата районної ради, який багато зробив для людей.

Свободівець Богдан Яворський також запам'ятався виборцям конкретними справами. Саме за його наполяганнями, як депутата Новоселицької міськради відремонтовано дороги у мікрорайоні "Селище", що особливо постраждав під час повені в 2008 році.

"Подолання п'ятивідсоткового бар'єру для ВО "Свобода" у цьому непростому багатонаціональному виборчому окрузі є результатом методичної постійної громадської роботи новоселицьких активістів та депутатів", ‒ прокоментував успіх побратимів голова Чернівецької обласної організації ВО "Свобода" Віталій Мельничук.

Став депутатом Кострижівської селищної ОТГ і свободівець Василь Ільчук. Активний учасник "Революції Гідності", він ще на початку російської агресії проти України зайнявся волонтерською діяльністю і неодноразово їздив з допомогою для наших бійців на передову. В одній з таких поїздок отримав поранення. У своїй передвиборчій програмі кандидат дав людям слово працювати над облаштуванням благоустрою та інфраструктури сіл ОТГ. А як учитель фізичної культури, особливу увагу приділити розвитку спорту.

Прес-служба Чернівецької обласної організації ВО "Свобода"