ВО "Свобода"

ENG

1 січня
Буковинські свободівці взяли участь у столичному смолоскипному ході з нагоди дня народження Степана Бандери
Буковинські свободівці взяли участь у столичному смолоскипному ході з нагоди дня народження Степана Бандери

Тисячі українських патріотів пройшли 1 січня 2018 року Києвом від пам'ятника Шевченкові вулицею Володимирською, Бульваром Шевченка, Хрещатиком до майдану Незалежності. Попереду колони несли портрет Степана Бандери та плакат із гаслом цьогорічного маршу: "За славу Героїв! За майбутнє дітей!". Серед учасників ходи були й чернівецькі свободівці.

Марш присвячений 109-й річниці від дня народження Провідника Організації Українських Націоналістів Степана Бандери спільно провели активісти ВО "Свобода", "Правого сектора", "Національного корпусу", ДУК, ОУН, КУН, "Сокола" та инших націоналістичних організацій. Серед присутніх були представники керівництва організацій-учасниць, герої московсько-української війни, депутати, молодь, яка несла смолоскипи. Зокрема, в акції взяли участь заступники голови ВО "Свобода" Андрій Мохник, Юрій Сиротюк, Андрій Іллєнко та народний артист України, народний депутат VII скликання Богдан Бенюк.

"Якщо націоналісти не прийдуть до влади, ми не зможемо подолати ні зовнішнього, ні внутрішнього ворога", ‒ висловив переконання учасник маршу з Чернівців Андрій Алтухов. Він повідомив, що серед буковинських учасників акції були не лише свободівці, але й прихильники. Учасник маршу у Києві свободівець із Чернівців Артем Алтухов додав, що ВО "Свобода" була і залишається провідною силою змін, які проходять нині в країні, основним рушієм перемоги в боротьбі за щасливе майбутнє українців на своїй, Богом даній землі.

На майдані Незалежности учасники смолоскипного ходу провели мітинг. У виступах учасники говорили про роль Степана Бандери в боротьбі за волю України, вплив його постати на сучасну ситуацію в державі. Зокрема, Андрій Іллєнко з трибуни говорив про те, що націоналісти послідовно і принципово будуть боротися проти торгівлі землею, "прихватизації" стратегічних підприємств і саме українці, а не іноземці, мають стати повноправними господарями на своїй землі.

Прес-служба Чернівецької обласної організації ВО "Свобода"