ВО "Свобода"

ENG

12 січня
Свободівці-депутати Чернівецької міськради підтримали вимоги щодо справедливого розподілу премій серед техперсоналу шкіл
Свободівці-депутати Чернівецької міськради підтримали вимоги щодо справедливого розподілу премій серед техперсоналу шкіл

12 січня 2018 року на позачерговій сесії Чернівецької міськради перед депутатами виступив заступник директора з адміністративно-господарської роботи Чернівецької ЗОШ №11 Едуард Меленко. Причина ‒ несправедливий розподіл преміяльних коштів серед працівників школи директором цього закладу Марією Герасим'юк.

Едуард Меленко розповів на сесії: "Усього на ЗОШ №11 було спрямовано 50, 5 тис. грн. Із 39 шкіл міста майже у всіх було рівномірно розподілено премію. У нашій школі директор розпорядилася оцінити працю людей на свій розсуд. От і вийшло, що адміністрація і педагоги отримали по 5, 5 тисяч гривень, а техперсонал - 19 осіб - отримали по 100-200 гривень. Дізнавшись про це, я перервав відпустку і звернувся до директора школи Марії Герасим'юк по роз'яснення, а також вирішив це питання винести на сесію міськради. Також я звернувся із запитами до голови Чернівецької обласної "Свободи" Віталія Мельничука, представники якого є депутатами Чернівецької міськради, щоб вони посприяли позитивному вирішенню цього питання, а також до начальника Чернівецького міського управління освіти Сергія Мартинюка. Вважаю, що потрібно також дати оцінку і розслідувати дії голови Чернівецької міської профспілки працівників освіти, за чиїм погодженням чи вказівкою ухвалювали це рішення".

Коментуючи ситуацію в ЗОШ №11, депутат-свободівець Андрій Ілюк повідомив: "Заступник начальника управління освіти міської ради Олена Кузьміна запевнила, що скаргу Едуарда Меленка та техпрацівників ще розглядають, а управління освіти проводить перевірку рішення комісії щодо розподілу премій". Також, за його словами, міська рада ухвалила рішення доручити управлінню освіти поінформувати постійну депутатську комісію міськради з питань гуманітарної політики про результати перевірки.

Прес-служба Чернівецької обласної організації ВО "Свобода"