ВО "Свобода"

ENG

29 січня
У Чернівцях за сприяння свободівців продемонстрували фільм про гідних продовжувачів подвигу героїв Крут ‒ "Кіборги"
У Чернівцях за сприяння свободівців продемонстрували фільм про гідних продовжувачів подвигу героїв Крут ‒ "Кіборги"

29 січня 2018 року під час прес-конференції, що проходила у фойє "Кінопалацу Чернівці", актори фільму "Кіборги" Роман Ясиновський, Макар Тихомиров та Віктор Жданов, а також представник Держкіно Артем Голосов, які завітали до Чернівців з ініціятиви чернівецьких свободівців, розповіли все про зйомки стрічки. Вони зізнались, що зніматись у "Кіборгах" ‒ це велика честь і велика відповідальність перед захисниками донецького аеропорту та їхніми сім'ями.

"Це кіно ‒ творення нових українських героїв, які повинні жити, боротись, будувати свою державу, починаючи з себе. Прошу вас прийти і подивитись цей фільм, наша команда проводить акцію ‒ п'ять гривень з кожного квитка ми передаємо родинам загиблих. Таким чином, ми вже зібрали приблизно півтора мільйона гривень. Кожен з нас має бути "кіборгом" в душі. У цьому фільмі ми намагались бути максимально чесними і не розпочинали зйомки, поки реальні "кіборги" не затвердили сценарій. Це кіно ми присвячуємо усім людям, яким Україна не байдужа. Це кіно про нас, ми повинні бути такими ж витривалими", ‒ зазначив актор Роман Ясиновський.

"Це не бойовик, це правдива історія від початку до кінця. Створювати фільм допомагали справжні герої, які обороняли донецький аеропорт. Вони приїжджали на знімальний майданчик. Це кіно ми присвячуємо не лише "кіборгам", а кожній людині, якій не байдужа наша країна", ‒ додав актор Віктор Жданов.

"На знімальному майданчику в акторів була дуже відповідальна робота. Особисто мене непокоїла думка: чи зможу, чи вийде, чи достатньо досвіду для ролі. Зіграти "Мажора" у фільмі ‒ це роль представника молоді, яка готова захищати Україну до останнього патрона", ‒ поділився своїм враженням наймолодший актор фільму Макар Тихомиров.

Представник Держкіно Артем Голосов, який разом з акторами приїхав до Чернівців презентувати "Кіборгів", повідомив про те, що про українських героїв, які захищають країну, планують виробити понад 30 нових фільмів. Один із них ‒ фільм "Міф" про всесвітньовідомого оперного співака Володимира Сліпака, який покинув паризьку сцену і пішов захищати Україну та загинув за неї. Стрічка з'явиться у прокаті українських кінотеатрів вже 8 лютого.

Зрештою, після прес-конференції за участю акторів та представника Держкіно у "Кінопалаці Чернівці" відбувся перегляд кінофільму "Кіборги". Після сеансу актори вийшли на сцену і подякували присутнім за увагу.

Прес-служба Чернівецької обласної організації ВО "Свобода"