ВО "Свобода"

ENG

25 січня
Завдяки депутатам-свободівцям плата за воду та тепло у Чернівцях не зросте до літа
Завдяки депутатам-свободівцям плата за воду та тепло у Чернівцях не зросте до літа

25 січня 2018 року на сесії Чернівецької міської ради з ініціятиви депутатів-свободівців міськрада заборонила комунальним підприємствам "Чернівціводоканал" та "Чернівцітеплокомуненерго" підвищувати тарифи на воду та тепло до 30 червня 2018 року.

З ініціятиви керівника фракції "Свобода" Андрія Ілюка депутати ухвалили рішення про заборону комунальним підприємствам подавати розрахунки на підвищення тарифів у НКРЕКП без економічного обґрунтування та попереднього розгляду на сесії.

Основним завданням є припинення практики необґрунтованого підвищення тарифів. "Припиніть подавати розрахунки на підвищення тарифів у НКРЕКП без публічного розгляду, оскільки, враховуючи ту соціяльно-економічну ситуацію, яка є у місті та країні, ‒ це злочин проти простих людей", ‒ сказав депутат-свободівець Андрій Ілюк.

Він також зазначив, що місцева влада передусім повинна відповідати за підвищення вартости комунальних послуг, оскільки розрахунки для підняття тарифів подаються місцевими комунальними підприємствами.

"Якщо хочете підвищувати тариф, робіть це прозоро і відповідально. Виносьте це питання на публічне обговорення на сесії та погодження з громадою. Обґрунтовуйте, пояснюйте економічно ці розрахунки. І тоді кожен чернівчанин буде знати, хто персонально відповідальний зростання ціни", ‒ сказав Андрій Ілюк.

За словами керівника фракції "Свобода" Андрія Ілюка, в такий скрутний час, коли люди на межі виживання, місцева влада передусім має нести відповідальність за підвищення вартості комунальних послуг і робити все можливе, щоб люди змогли пережити цю зиму.

Проєкт рішення підтримали 26 обранців.

Прес-служба Чернівецької обласної організації ВО "Свобода"