ВО "Свобода"

ENG

16 лютого
Свободівці Юрій Сиротюк та Михайло Головко провели зустріч зі студентами у Чернівцях
Свободівці Юрій Сиротюк та Михайло Головко провели зустріч зі студентами у Чернівцях

16 лютого 2018 року за сприяння буковинських свободівців у Чернівцях відбулася зустріч народного депутата України Михайла Головка та голови фракції ВО "Свобода" у Київській міській раді, директора НАЦ "Українські студії стратегічних досліджень" Юрія Сиротюка зі студентами ЧНУ.

Свободівці Юрій Сиротюк та Михайло Головко зустрічі з молоддю у вишах проводять в багатьох містах України. Вони розповідають про основні принципи державотворення, громадсько-політичні та фінансово-економічні аспекти життя українського суспільства. Минулої п'ятниці така зустріч відбулася зі студентами першого курсу історичного факультету (катедра політології) ЧНУ.

Народний депутат України від "Свободи" Михайло Головко та голова фракції ВО "Свобода" у Київській міській раді, директор НАЦ "Українські студії стратегічних досліджень" Юрій Сиротюк висловили сподівання, що майбутнім політологам буде цікаво почути про теперішні громадсько-політичні реалії України в контексті геополітичних та міжнародних відносин, а також почути думку націоналістів про те, як вийти Україні з кризи, у якій вона опинилась в умовах бездіяльности, корумпованости чинної влади та війни на Донбасі.

Акцентуючи увагу на цих та инших важливих питаннях, народний депутат-свободівець Михайло Головко, зокрема, зазначив, що сьогодні Україна має дві проблеми ‒ зовнішнього і внутрішнього ворога ‒ це війна з російським окупантом і п'ята колона: сепаратисти, зрадники, корупціонери тощо. І найгірше, що може бути для нації, це еліта, вихована колонізаторами. На жаль, за 26 років незалежности у нас не було політичної еліти, яка б відстоювала національні інтереси.

Свободівець Михайло Головко наголосив, що, на жаль, нині економіка України має один із найменших у Европі та світі державний сектор. Якщо Польща, Австрія має по 30%. США ‒ більше 20%, то Україна ‒ лише 10‒12%. За роки незалежності розпродали більше 29 тисяч заводів, фабрик і підприємств на 61 млрд грн. Тобто це менше, ніж по мільярду гривень за кожне підприємство.

"Більшість з них не працюють, вони порізані на брухт. Вважаю, що це є планомірне знищення української економіки. Тому депутати від "Свободи" не голосували за закон про приватизацію державного майна і власності, який проштовхнули народні депутати, бо він передбачає спрощену процедуру прихватизації державної власности. Це абсурд ‒ продавати курку, яка несе золоті яйця? Ця влада не має на меті залучати інвестора, наводити порядок, піднімати економіку, боротися з корупцією", ‒ наголосив Михайло Головко.

За словами свободівця Юрія Сиротюка, за роки незалежності завдяки активному проведенню лівої та ліволіберальної зовнішньої політики, Україна, на жаль, опинилась біля розбитого дипломатичного корита, коли долю України вирішують инші закордонні центри.

"Не може одна з найбільших европейських націй бути у такому нікчемному геополітичному міжнародному становищі. Питання в тому, яку стратегію впроваджує Україна, яка її довготривала ціль? Чи ми хочемо бути просто бідним родичем і відпавши від Росії, пристати до когось инших? Ми, українські націоналісти, знаємо, яке місце у світі повинна займати Україна, ми маємо стратегію зовнішньої політики, стратегію, як зробити державу величною, яка поверне нас з "ілловайського котла мінських договорняків", стратегічно дозволить зберегти українську ідентичність", ‒ сказав свободівець Юрій Сиротюк.

На завершення зустрічі студенти задали чимало запитань представникам ВО "Свобода". Деякі молоді люди вступили у відкриту дискусію з націоналістами, зокрема з тих питань, які стосувалися приватизації. Михайло Головко та Юрій Сиротюк на всі запитання дали вичерпні відповіді.

Прес-служба Чернівецької обласної організації ВО "Свобода"