ВО "Свобода"

ENG

24 лютого
Чернівецькі свободівці взяли участь у стрілецьких зборах
Чернівецькі свободівці взяли участь у стрілецьких зборах

Свободівці Буковини, зокрема майданівці та учасники "Легіону "Свободи", 23 та 24 лютого 2018 року взяли участь в стрілецьких зборах, які організував обласний військовий комісаріят в Чернівецькій області на базі військового полігону "Прибан" у Сторожинецькому районі. Учасниками стрілецьких зборів стали чоловіки-військовозобов'язані майже з усіх районів области, які раніше служили у Збройних силах України та мають офіцерське звання. Під час стрільб та навчань було згадано і закріплено вкрай потрібні навички армійського життя. Зокрема, відпрацьовувалися дії підрозділів територіяльної оборони, вміння учасників влучно стріляти, захищати блокпост.

До проведення патріотичного заходу активно долучилися депутати-свободівці Чернівецької обласної ради Ростислав Поклітар, Юрій Підкрушний, Іван Банарь, Андрій Алтухов та инші.

"Наші побратими з Чернівецької обласної організації ВО "Свобода дуже добре відстрілялися. Особливий результат показав Андрій Алтухов, якому навіть запропонували підписати військовий контракт. Серед тих, хто добре вміє тримати зброю і стріляти, був також учасник російсько-української війни свободівець Іван Банарь. Націоналісти і далі братимуть участь у подібних стрільбах та навчаннях", ‒ повідомив учасник навчань свободівець Юрій Підкрушний.

"Наші патріоти від "Свободи" показали, що вони досить влучні стрільці, які готові до територіяльної оборони краю. Переконаний, кількість охочих свободівців, які братимуть участь у наступних навчаннях, постійно зростатиме", ‒ каже учасник навчань свободівець Ростислав Поклітар.

Керівник "Буковинської народної комендатури", майданівець, боєць московсько-української війни, майор Дмитро Чернишов, який максимально доклався до проведення Єдиного стрілецького дня, зазначив, що очолюване ним громадське формування чи не єдине в Україні, яке злагоджено та плідно працює з обласним військкоматом в напрямку підтримки розвитку територіяльної оборони в місцевих громадах.

"Наше формування молоде, створене всього три місяці тому. Його мета ‒ підготувати людей, активістів до дій у підрозділах територіяльної оборони в місцевих громадах. Кілька таких формувань вже створено. Ми плануємо, що подібні навчання проводитимуться щоквартально і до їх участи залучатимуть все більше активних патріотів. Нинішні навчання продемонстрували добрий вишкіл учасників, зокрема свободівців, їхній високий рівень патріотизму", ‒ сказав Дмитро Чернишов.

Прес-служба Чернівецької обласної організації ВО "Свобода"