ВО "Свобода"

ENG

25 лютого
Депутати від ВО "Свобода" відзвітували перед виборцями Кіцманського району
Депутати від ВО "Свобода" відзвітували перед виборцями Кіцманського району

У неділю, 25 лютого 2018 року, представники Кіцманської районної організації ВО "Свобода" провели звіт депутатів-свободівців перед виборцями району. Обранці звітували за свою роботу за 2017 рік. Одночасно був проведений депутатський прийом мешканців Кіцманського району. В процесі зустрічей та депутатських звітів розповсюджувався часопис ВО "Свобода" та проходила дискусія на громадсько-політичні теми. За звітний період депутати-свободівці подали десятки звернень та запитів з багатьох важливих для мешканців району та міста Кіцмань питань.

Процес реагування на депутатські звернення та запити дуже часто перетворюється на відписки, а не вирішує проблеми людей. Попри це, свободівські обранці завжди відстоювали порушені громадою питання. Депутати також брали участь в різних заходах і зустрічах, відстоювали інтереси людей в судах різних рівнів, установах, підприємствах та організаціях.

Звіт депутатів-свободівців викликав інтерес у кіцманців. Під час розмов з'ясувалося, що жителів району найбільше цікавлять питання високих тарифів на газ, електроенергію, житлово-комунальні послуги та бездіяльність влади щодо цього. Люди також обурені діями комунальних, газо- та енергорозподільчих підприємств й організацій, їх працівників, які іноді є антиконституційними та злочинними. У цьому питанні й досі найбільше проблем у фіксації показників лічильників, ‒ люди кажуть, що їх фальшують працівники "Чернівцігазу", тому у споживачів й виникають борги. А ось до "Чернівціобленерго", стверджують скаржники, важко додзвонитися, щоб вирішити свої проблеми.

Крім цього, людей хвилюють питання вирубок лісів у районі та державі. Свого часу через Кіцманський ліс будувалася об'їзна дорога, нині є проблема її завершення, бо через рух великогабаритного транспорту в Кіцмані всі будинки на центральній вулиці мають тріщини. На жаль, влада ніяк не реагує на цей факт. У районі також поганий експлуатаційний стан більшоси доріг. Не проводиться їх повноцінний ремонт, хоч кошти на це спрямовують. Через це транспорт часто ламається, збільшується кількість дорожньо-транспортних пригод. Виборців також хвилюють питання поганого екологічного, санітарно-гігієнічного стану придорожніх смуг, їх засміченість, незадовільний стан сміттєзвалищ.

Учасників російсько-української війни турбує нерівномірна виплата матеріяльної допомоги, і те, що влада обманює їх щодо термінів виплат. Також люди зверталися до депутатів по матеріяльну допомогу на своє лікування та близьких. Кіцманці обурені перебуванням і просуванням у владі колишніх функціонерів та прислужників "регіоналів", комуністів та їхніх сателітів. Були звернення з приводу працевлаштування, зокрема випускників навчальних закладів, в органах виконавчої влади та місцевого самоврядування, комунальних та инших установах і організаціях.

Як раніше, так і надалі депутати від ВО "Свобода" робитимуть усе можливе, щоб влада в центрі та на місцях діяла в правовому полі та оперативно реагувала на проблеми людей, а громадяни могли дійсно вирішувати власні проблеми.

Прес-служба Чернівецької обласної організації ВО "Свобода"