ВО "Свобода"

ENG

6 березня
Чернівецькі депутати від ВО "Свобода" відзвітували за свою роботу у 2017 році
Чернівецькі депутати від ВО "Свобода" відзвітували за свою роботу у 2017 році

6 березня 2018 року депутати фракцій ВО "Свобода" у Чернівецьких обласній та міській радах відзвітували перед виборцями про свою роботу в 2017 році. Про діяльність фракції ВО "Свобода" в обласній раді розповів голова Чернівецького обласного партійного осередку Віталій Мельничук, а голова фракції "Свобода" у міській раді Андрій Ілюк наголосив, що основним пріоритетом в депутатській діяльности має бути відкритість та прозорість в ухваленні рішень міською радою.

Упродовж 2017 року на сесіях та у міжсесійний період свободівці в обласній раді підготували, подали та зареєстрували 23 звернення, запити, проєкти рішень та офіційних листів. П'ять офіційних документів з різних питань були підтримані дипкорпусом, в тому числі з питань національної пам'яти, формування проукраїнського світогляду та підтримки патріотичного виховання. Депутати від ВО "Свобода" порушили чимало питань, які стосуються національної, економічної безпеки, оборони України, соціяльного захисту жителів області, екології тощо.

Завдяки активній роботі керівника та депутатів свободівської фракції у міській раді впродовж 2017 ‒ початку цього року були ухвалені такі важливі рішення, як про правонаступництво України щодо Української Народної Республіки, про використання червоно-чорного прапору ОУН на території Чернівців, про подолання наслідків совєцької окупації в мовній політиці.

За словами Андрія Ілюка, найбільше звернень чернівчан стосуються проблем в житлово-комунальної галузі, тож свободівці дуже активні в плані вирішення цих проблем.

На звіт прийшли жителі с. Рогізна, які подякували депутату фракції "Свобода" у Чернівецькій міськраді Миколі Собко за відремонтовану та збудовану дороги, зведений Будинок культури у Садгорі та вирішення инших питань.

Перед присутніми відзвітували також депутат обласної ради Іван Апостолюк, депутати-свободівці Чернівецької міськради Микола Собко та Юлія Цуркан.

Відповідаючи на питання виборців, голова крайової організації ВО "Свобода" Віталій Мельничук подякував за небайдужість і прихильність до політичної сили: "ВО "Свобода" ‒ чи не єдина політична сила, яка регулярно, на всіх рівнях проводить відкриті публічні звіти депутатів. Такі зустрічі є вкрай необхідними, адже люди чують про реальні справи, які роблять свободівці для виборців, а ті, своєю чергою, відчувають їхню підтримку.

Щоб змінити країну на краще, потрібно змінити систему влади, як то і вимагалося від політиків після перемоги Майдану в 2014 році. Свободівці ініціюють та підтримують активні дії громади задля зміни системи влади в Україні та побудову національної, правової соціяльно орієнтованої соборної держави. Але для цього потрібна значна активність людей. Тому кожен сьогодні має заразити цією активністю инших людей навколо себе. І, впевнений, українці зможуть навести лад на своїй Богом даній землі".

Прес-служба Чернівецької обласної організації ВО "Свобода"