ВО "Свобода"

ENG

31 березня
Студенти-свободівці прибрали парк Шиллера у Чернівцях
Студенти-свободівці прибрали парк Шиллера у Чернівцях

31 березня 2018 року студенти-свободівці міської організації ВО "Свобода" навели порядок в одній з окрас обласного центру ‒ парку ім. Ф. Шиллера, вигрібши з-під снігу купу різноманітного сміття.

Минулого року Вадим Карпович, Олег Дяконюк, Віталій Бакрев, Богдан Маковійчук та инші студенти й просто небайдужі жителі нашого міста п'ять разів вигрібали сміття з цього парку. За словами організатора заходу Вадима Карповича, усього було зібрано понад 70 великих мішків сміття та відходів, які вивезли за межі міста транспортом, наданим під акцію свободівців "Чернівцізелентрестом".

"Прибирання ми проводимо регулярно, проте недобросовісні містяни за декілька днів нашу роботу зводять нанівець. Найбільше, що нас вразило і цього року, і минулого, ‒ кількість використаних шприців, на голках яких видно кров. У парку гуляють підлітки, малі діти і небезпека наразитись на невідомо чим інфіковану голку дуже й дуже велика. У зв'язку з цим маємо намір підготувати листа на адресу керівництва Нацполіції з вимогою посилити контроль і патрулювання у парку, де постійно збираються наркомани і розкидають використані шприци", ‒ каже свободівець Вадим Карпович.

Дуже вразив той факт, що встановлені торік свободівцями лавиці виявились поламаними і понівеченими, тому, за словами Вадима, 21 квітня хлопці мають намір прийти зі своїми інструментами і капітально відремонтувати їх.

"У квітні ми відремонтуємо всі поламані та вмонтуємо додатково ще три нових лавиці. Сподіваюся, що цього разу вони довго служитимуть жителям і гостям міста. Головне, щоб люди не забували важливе правило: чисто не там, де прибирають, а там, де не смітять", ‒ каже Вадим Карпович.

"Наша наполеглива свободівська молодь робить дуже корисні справи, що підштовхує й инших небайдужих людей міста до активних дій. Саме завдяки особистому прикладові можна притягнути до себе тих, хто хоче якісних змін. Успіхів вам, дорогі наші побратими, а ми ваш добрий приклад будемо підтримувати й далі поширювати", ‒ запевнив голова Чернівецької обласної організації ВО "Свобода" Віталій Мельничук.

Прес-служба Чернівецької обласної організації ВО "Свобода"