ВО "Свобода"

ENG

28 березня
Свободівець Андрій Ілюк ініціює зупинення скандального будівництва на проспекті Незалежності
Свободівець Андрій Ілюк ініціює зупинення скандального будівництва на проспекті Незалежності

28 березня 2018 року відбулись збори мешканців багатоповерхівок щодо конфліктної ситуації будівництва на проспекті Незалежності, 114-В. Люди звернулись до депутата міської ради від фракції "Свобода" Андрія Ілюка з вимогою ініціювати зупинення скандального будівництва багатоповерхівки та облаштувати на цій земельній ділянці дитячий майданчик. Депутат зустрівся з жителями прилеглих будинків та вислухав їхні аргументи.

Люди скаржились на те, що забудовники не дотримують власної обіцянки, вони вимагають навести на земельній ділянці лад, адже будівельна фірма сплачує орендну плату, утримує охорону, а територія не використовується за призначенням. Водночас жителі будинків застерігають, що вони ніколи не дозволять будувати в тому місці багатоповерхівку, яку хочуть звести з порушеннями усіх будівельних норм. Жителі прилеглих будинків вимагають облаштувати на земельній ділянці дитячий майданчик.

"Вже найближчим часом я зареєструю проєкти рішень про скасування містобудівних умов і обмежень, розірвання договору оренди землі та про зарахування цієї земельної до переліку дитячих майданчиків міста", ‒ запевнив депутат-свободівець Андрій Ілюк.

Прес-служба Чернівецької обласної організації ВО "Свобода"